şükela:  tümü | bugün
 • 2020-2021 sezonu süper lig takım harcama limitleri açıklanması üzerine bugün yapılacak açıklamadır.

  fb tarihinin gördüğü en vasıfsız başkan ali koç kendi başarısızlığını örtmek için federasyona, uefa'ya, galatasaray'a, hatta trabzonspor'a falan laf çakıp taraftarın gazını alacaktır.

  fav ata bekle.

  edit: ne dediysek o!
  https://www.fenerbahce.org/…2020/8/kamuoyuna-duyuru
 • kendi başkanları birilerinin götünü yalar , eteklerini öper.
  bunların bir kısmı himmet ve dua ile ayağa kalktığına inanırken , diğer bir kısmınında borçları devlet kasasından ödenir , 50 bin euro'ya transfer yapmaları sağlanır.

  fenerbahçe başkanları kuruluşundan günümüze kimsenin eteklerini öpüp , götlerini yalamamıştır.

  gerekli açıklama umarım ki takımı ligden çekmeye kadar gider. bir şarkı vardı çok eskiden iki biraya göt veren kadınlardan bahseden.
  2 kupaya göt verecekleri görüyoruz günümüzde de .kupa sizde , götümüz bizde kalsın.
  biz fenerbahçe'yi amatör kümeye düşse de severiz
 • yapilmasi gereken, yapilacagi da bariz olan aciklama hakkinda baslik acip kendini muneccim boku yemis sanmak, firsattan istifade de ali koc nefretini kusmak bu olsa gerek

  son kale fenerbahce, sen bu kulubu teslim ettirecek yeniden yapilandirma anlasmasina imza atma baskan. gercek fenerbahceliler arkanda. yoksa hepimiz biliyoruz kolay olan imza atip kurtulmak
 • böyle başlık açıp ilgi çekmek için aptal aptal içerik girilmesi ne olacak.

  taraftarın gazını alacak bir durum yok, konuyu bilmeden araştırmadan gelip başlık açıyorsunuz, yorumunuzu yapıyorsunuz bir de at fava bekle diyorsunuz.

  ekşi sözlük eskiden böyle değildi. içerikler anlamlıydı kalite vardı. neyse.

  ha bu arada (bkz: kaynak götüm)

  gereken güzel açıklamayı yapacaktır sayın ali koç yapacağı zaman.
 • bu ülkenin en büyük problemi ne biliyor musunuz? avare insanlar. bakın ülkede onca kadına şiddet, cinsel kimlikleri yüzünden şiddet gören insanlar, ekonomik sorunlar, covid19 gibi bir sorun, daha sayılabilecek birçok problem varken; bu sülalesi rahat insanlar (rahat ki hiçbir dert onları ilgilendirmiyor) gelip bir futbol kulübü ile dalga geçmek için zamanlarını böyle işlerle harcıyorlar.

  yapılmamış bir şey için başlık açılmış ve bu başlık altında eğleniyorlar... size ne denir ki?
 • henüz yapılmadan malum kitleleri kudurtmayı başarmış açıklamadır.
  fenerbahçe düşmanlığının sınırı yok, gerçekten yok ve şu siktiğimin memleketinde milyon tane problem varken halen saf kin, öfke ve nefret duyuyor bu kitleler. yazık.

  edit: açıklama yapıldı.

  "bu aşamada taraftarlarımızdan sabırlı ve gerektiği takdirde camia olarak atacağımız adımlar için de bir o kadar hazırlıklı olmalarını rica ediyoruz.''

  yanındayız, hazırız.
 • ortalığı yangın yerine çevirmeye çalışıp 2 yıldır yaptığı gibi tüm başarısızlıklarını dış güçlere yıkmaya çalışan başkanın yapacağı açıklamalardır.

  galatasaraylı biri olarak bu limitlerin hesaplanış şekillerini çok yanlış ve saçma buluyorum. bu senenin gelirlerine göre yapılıyor fakat bizim önümüzdeki sene cl gelirimiz yok ona rağmen 60 milyon euro harcayabiliyoruz. buna rağmen cl'den direk en az 30 milyon euro alacak başakşehir'in limiti bizim yarımızdan bile az. gaziantep'in trabzon'dan fazla, en büyük zararı açıklayan bjk'nin ise çok yüksek.

  fakat şunu da belirtelim. geçen sene -80 milyondayız transfer yapmamız mümkün değil diyen bu zat 2-3 canlı yayına daha çıktı ve her seferinde farklı rakamlar verdi. en son -20 küsürdeyiz dedi moses'ın sözleşmesi feshedildi ve transfer döneminin son günü +'ya geçtiklerini duyurdu. peki bu iş nasıl oldu? üstelik bu limitlere itiraz deadline'ından sonra yapılan bir itirazdı bu. o yüzden sakin olun fb'li arkadaşlar. çok rahat hareket edemezsiniz ama -'de olmanıza rağmen ceza yemezsiniz.
 • gün içinde tff'nin açıkladığı skandal harcama limitlerine ilişkin, fenerbahçe cephesinden verilen yanıttır.

  https://www.fenerbahce.org/…2020/8/kamuoyuna-duyuru
 • siz yeter ki adım atın biz her şeye hazırlıklıyız başkan.
 • az önce yapmışlardır. 12 yıldır şampiyonlar ligine gidemiyoruz, bok gibi topçular alıp ekonomiyi sikmeye devam ediyoruz, sırf transfer çalımı atmak için ihtiyacımız olmayan topçuya 10 tane orta sahamız olmasına rağmen limitimizin yarısını ödedik. gibi hatalarını tabii yazmamışlar ve tffyi suçlu göstermişler.

  edit; ben fenerbahçe-galatasaray çekişmesiyle büyümüş biriyim ve bu olanlara üzülüyorum fakat fenerbahçe taraftarının hala ali koç a toz konduramamasına da gülmekten başka ne yapabiliriz ki? baksanıza adamlar başkan max kruse niye bedavaya gitti? zajc,tolgay,rami gibi kalaslara niye bizim sms paralarımızı verdin? demiyor takımı ligden çek diyor. çünkü bir daha şampiyon olamayacağını biliyor gurur yapıp kaçıyor maçı kaybedince topunu alıp evine giden çocuk gibi. geldiğinde elinde josef,giuliano gibi bomba topçular vardı sattın ve bu parayla yaptığın doğru transferler bir elin parmağını geçmiyor onlardan biri de 30luk gustavo. bu nasıl gençleşme,yapılanma,vizyon aq?
264 entry daha