şükela:  tümü | bugün
  • 4 aralık 2010 kasımpaşa galatasaray maçının 6. sene-i devriyesinde r.t.e stadında oynanacak maçtır.
  • umuyorum dursun bey'i fatih terim'i getirmek için harekete geçirecek maç olacaktır.

çapsız vasıfsız altyapı sorumlusunun oynattığı futbolu göz önüne alıyorum da... iyi ki basketbol takımımızın aynı saatte bir maçı var da şu rezilliğe maruz kalmayacağım.

futbol takımını şu hallere düşürenler utansın.
  • başakşehir fener ve bjk puan kaybediyor ve sen bu maçı kazanamazsan ligi bırak.

galatasaray eğer kazanırsa yarışa ortak olur
  • bruma'nın napıp edip kazandırması gereken maç.

evet derbinin skorundan sonra önemli bir hale geldi maç ama takıma zerre güvenmediğim için çareyi bruma ve muslera'nın kurtarışlarında görüyorum...

maç sonrası edit: bruma attı ve muslera penaltı kurtardı.
  • galatasaray ligde 4. sırada bulunuyor ve önünde bulunan 3 takım da haftayı 1 puanla kapattı. kasımpaşa karşısında alınacak galibiyetin değeri 9 puandır.
  • bu maç en az deplasmandaki beşiktaş maçı kadar değerli ve önemli. haydi aslanlar, bu direksiyona yön verme, hedefe doğru tutma maçı. almadan gelmeyin.
  • kesinlikle alınması gereken maç. ama takımın çok umut vermemesi ve kasımpaşa'nın son zamanlarda iyi performansı karamsarlığa itiyor.
  • (bkz: win or go home)

dağın yamacında uçuruma bakan tarafta araba sürüyorsunuz ... virajı ya alırsınız ya ölürsünüz. orta bir yol yoktur.

karar maçı. sezona tutunup tutunmayacağımıza karar vereceğiz.

edit: düzeltme.
  • galatasaray'ı biraz tanıyorsak bu tarz rakibin puan kaybettiği maçların hepsini gider kaybeder. zaten büyük ihtimall yarın bir beraberlik alır en fazla. at fava bekle.