*

• aynı başlığı ben açacaktım. hb'den bir sipariş verdim. geçen perşembe kargoya verildiği söylendi. 30 kasım'da da sms geldi, "kargonuz mesai saatleri içinde teslim edilecektir" şeklinde. o günden beri ne gelen var , ne giden. şubeyi arıyorum meşgul, 4442552'yi arıyorum, telefon düşmüyor bile. tweet attım, "bölge müdürlüğüne ileteceğiz" denildi. internetten canlı yardıma yazdım aynı cevap. hepsiburada'ya bildirdim, onlar da ilgileniyoruz dediler. ama bugüne kadar sms'ten başka kargoyla ilgili hiçbir bilgi yok. kargonun nerede olduğu da belli değil. kargo takipten kontrol ediyorum, aşağıdaki bilgiler var.
    29.11.2017 19:00:00
    hb transfer
    kargonuz çıkış transfer merkezinden varış transfer merkezine gönderiliyor.
    29.11.2017 21:55:00
    orhanlı transfer
    30.11.2017 02:47:00
    orhanlı transfer
    kargonuz varış transfer merkezinden varış şubesine gönderiliyor.
    1.12.2017 16:25:00
    orhanlı transfer
    2.12.2017 01:26:00
    orhanlı transfer
    kargonuz varış transfer merkezinden varış şubesine gönderiliyor.

aldığım ürün 65 litrelik çöp kovası. yani hacimce büyük ama hafif bir ürün. arkadaşın kargosunu kapıya getirmişler en azından, benimkinin akibeti belli bile değil.
  • adamlara 4 gündür yazıyorum, bilgi bile vermiyorlar. konu bölge müdürlüğüne iletilmişmiş. ya yalan söylüyorlar, ya da bölge müdürlüğünü sallayan yok!
  • kargoculuğu, hamalcılık sanan yazarın rezalet olmayan beyanıdır. taşıma firması adresine gönderini zamanında, eksiksiz ve hasarsız bir şekilde getirmekle yükümlüdür. kargo elemanının bireysel gönderilerde, nakite dönüştürebilir değerli eşya, kredi kartı gibi bir içeriğe sahip olmayan, kimlik ibrazlı teslimatlı gönderiler dışında kalan ve göndericiyle özel kata teslim hizmet karşılığı bir anlaşma yapılmamış kargoları katlara çıkarmak gibi bir mecburiyeti yoktur.
  • yanlış kişiye teslimat gerçekleştiren firmanın rezaletidir.. 28 kasımda becermişler bu işi o günden beri hem kendileriyle hem de ürünü aldığım hepsiburada ile iletişim halindeyim her gün sorunu tekrar tekrar anlatıp çözüm bekliyorum, 5 aralık oldu ve iki koca firma da hala sorunu çözemedi çözmeyi bırak gelişmeler hakkında bilgi bile vermediler. işte türkiye de özel sektörün ve müşteri memnuniyetinin hali, kalitesi budur.
  • yurtiçi kargo'dan daha beter hale gelmişler.
    hepsiburada.com'dan aldığım 17985403 numaralı ürün, 29 kasım günü kargoya verildi. 30 kasım akşamı bana aras kargo'dan "ürününüzü yarın gün içinde teslim edeceğiz. " mesajı geldi. o günden beri gelen giden yok. internet üzerinden takip ettiğimde kargonun nerede olduğu bile belli değil. web canlı destek hattı soğanlık şube'de olduğunu söylüyor. şubeyi arıyorum devamlı meşgul. 4442552'yi 3 ayrı operatörden aradım, numara düşmüyor bile. sosyal medya üzerinden ulaştığımda "bölge müdürlüğüne bilgi verdik" diyorlar ancak sonuç yok. cumartesi'den beri evde tıkılı kaldık bir kargo yüzünden ama bırakın getirmeyi, lütfedip bilgi bile vermiyorlar. bir çöp kovasını getirmekten bile aciz bir firma.
    az önce öğrendik ki şubenin firmayla olan anlaşması iptal olmuş. eşim iş çıkışı şubeye gitti. (ben çalıştığım için gidemiyorum. ) hiçbir kargoyu teslim etmiyorlar. şubede kargolar yığılmış durumda, ilgilenen kimse yok. onlarca insan kargosunu almaya uğraşıyor.
    https://resimyukle.xyz/resim/usxe4f
    https://resimyukle.xyz/resim/4ydwg1
    https://resimyukle.xyz/resim/vsty3g
hesabın var mı? giriş yap