şükela:  tümü | bugün
  • evet normalde böyle başlıklar çok hoşuma gitmez ama açanlara her zaman destek vermeye çalışırım sizden de ricam arkadaşıma destek vermeniz. formatın içine ediyorum ama kusura bakmayın.

kendisi bir ürün tanıtımı için instagram'da bir hesapla anlaşıyor aşağıda hesap adresini veriyorum,parayı paypal ile gönderiyor. daha sonrasında adam parayı şimdi iade edemem diyor, arkadaş ısrar edince de küfür edip hesabını engelliyor. daha sonrasında mail ile ulaşınca da gene küfürler havada uçuşuyor.

kaybedilen miktardan öte bu tarz insanların herkesi dolandırıp elini kolunu gezmesi beni rahatsız etti.

burada sizlerin desteğiyle bu hesabı instagram'a spam olaran bildirerek kapatabileceğim aklıma geldi. yardımlarınızı bekliyorum.

instagram adresi

ekran görüntüleri

1
    2
    3

1
    2
    3

ekleme 1: uyarılar üzerine hızlıresim linkleri eklendi.
    ekleme 2 : dolandırıcı friends and family üzerinden parayı istediği için claim açamıyor arkadaş.
  • fuck filan yazmış çok da küfür etmemiş.

ekran görüntülerine ingiliççe bilmeyenler boşuna tıklamasın.

geçmiş olsun kardeş rezalet puanım 10 üzerinden 3 bi bok anlamadım.
  • canın cehenneme ve lanet olsun yazılan bir mesajlaşma da içerir.
  • ingilizce bilmeyenlerin sadece destek amaçlı hesabı instagram'a spam olarak belirtmesi yeterlidir.
  • pek bir bok anlaşılamayan rezalet.
  • bahse konu olan instagram adresinden alacak birşey bulmak, dolandırılmaktan daha zor amk..
  • paypal bu gibi durumlarda güvenliği sağlayan bir aracı konumunda. paypal'a şikayet ederseniz karşı taraftan parayı almaları lazım. zira paypal'da bir kişinin hesabını kapatıp başka bir hesap açması pek mümkün olmuyor (her hesap için kimlik doğrulaması gerekiyor). bu yüzden n11 veya gittigidiyordaki gibi bir satıcının piyasayı dolandırıp tekrar farklı bir isimle dükkan açması gibi durumlara izin vermiyor paypal.
  • güzel rezalet ama ingiliççe.
  • abi uluslararası nasıl dolandırıldın yahu, yerli ve milli dolandırıcılarımız neyinize yetmiyor?
  • verin şunun 5 dolarını da siktirsin gitsin.

ulan 5 dolar için açtığın başlığa, aldığın caps'a yazık.