şükela:  tümü | bugün
 • rezalet puanım : 10/10

  olmayan bir ürüne indirim yapıp satmak baştan büyük bir rezalettir. ve 10 gün boyunca müşteriyi durumdan haberdar etmemek katmerli rezalettir. bu durumu düzeltmek adına 500 tl’lik alışveriş yapmayı veya para iadesi yapmayı beyan etmişler. bence rezaleti bir nebze hafifletecek hamle yapılmış.

  edit : imla
 • bu korayspor zamanında mersin'de de vardı. ben yerel işletme zannediyordum meğer ulusalmış.

  10 sene önce falandı necati ateş,gs formasının altından nike ın bir ürününü giyiniyordu. vücuda yapışan,içlik gibi bir şeydi. ben de o zamanlar kick box yapıyorum, 85 kiloyum,ama nasıl bir vücut var bende amk. zerre yağ yok. yolda yürürken falan tüm gözler üstümde. üçgen vücut dedikleri ideal vücut şekline sahibim. neyse girdim bu koray spora. yanımda da bir arkadaş var. kıl bir erkek eleman ile bir kaç kadın müşteri var içerde. bu ürünü istedim küçük bir nike kutusunun içinde getirdi,açtım bir giydim on numero oldu ürün. çalışan erkek eleman, "ay hiç olmadı üstüne yağlar falan sarktı" dedi. günde 3 antrenman yapıyorum, bırak yağımın olmasını, kas ve üçgen vücut nakli yaptırabilecek düzeydeyim. yanşmdaki arkadaş şaşırarak "hadi canım" falan dedi,ben de ürünü almadan çıktım gittim. yolda yürürken de herifin durduk yere nasıl kıskançlık krizine girdiğini tartıştık durduk... aklıma geldi anlatam dedim. böyle bir mağaza işte...
 • starcity çadır günlerinde adidas süperstar 290 tl kaldıysa git al ben aldım bi tane.
  rezalet puanım düşük.
 • (bkz: elimizde kalmamış paranı iade edelim)
  olmayan malı varmış gibi indirime koy sonra ara yanlışlık olmuş.
  iyi alıştınız dedirten konudur.
  edit: ekleme
  (bkz: ürün stokta kalmamış dolandırıcılığı)
 • rezalet değil ama "inconvenience". korayspor'da benim de başıma geldi bu. adamlar arayıp kibarca durumu ilettiler, başka bir ayakkabı seçebileceğimi söylediler. ben de "indirimden almıştım, o fiyatlara yoktur" dedim. yani para iademin yapmalarını isteyecektim ki korayspor yetkilisi, fiyatın önemli olmadığını istediğim ayakkabıyı seçebileceğimi söyledi.

  tabi bu muamele karşısında anlayışlı olmak gerekir. o an stok bilgisi güncellenmemiş olabilir, depoda ayakkabının başına iş gelmiş olabilir vs. bu yüzden aynı fiyatlı bir ayakkabı seçtim ve gönderdiler. daha sonra başka alışverişlerim de oldu firmadan.