şükela:  tümü | bugün
 • bloomberg ht'de bahsedildiği kadarıyla jürinin toplanması için ertelenen davadır.
 • dolares: 4,02 tl

  ekleme: sallıyor demesinler.
  http://www.sozcu.com.tr/…alesinde-kur-4-13-2098329/
 • artık dava dosyası ve kanıtlar ne kadar fazla ise 27 kasım'a yetiştirilemeyeceği düşünülüp 4 aralık'a ertelenmiş davadır.

  kuruyemişçileri zengin edeceğiz bu gidişle.
 • reza zarrab davası olarak bilinen davanın ilk jurili duruşmasının yapılacağı gün..

  son dakika

  akıllı bir aydın'ın çıkıp, türkiye'nin bu davaya müşteki sıfatı ile (ki iddianame de en çok zararı gören türkiye) müdahil olması gerektiğini açık yüreklilikle söylemesi gereken davadır.

  şu an iktidardakilerin kafa gidik, ne yaptıklarını kendileri de bilmiyor, hukuk böyle dingonun ahırıymışçasına işlemez. 80 milyon'un hakkını kim soracak? devletimiz bizim hakkımızı bu dava da neden savunmuyorda, kumpas dı bilmem neydi gibi yarak kürek işlere girişiyor. canlı tarihe tanıklık ediyoruz, bugün burada bizim hakkımızı soramayan devletin tüm yetkilileri 100 lerce yıl bu topraklarda hain diye anılacaksınız.
 • kaynağı da gelmiştir.

  http://odatv.com/…inda-flas-gelisme-2011171200.html

  daha önce yazdığımı da ekleyeyim;

  (bkz: #71575949)

  devamı:

  (bkz: #72261418)
 • yaklasik 15 gun var, vakit gecmez amk.

  (bkz: reserved)
 • bahşişini bu sefer peşin verememiş olduğu dava.
 • milli davamiz filan değildir.

  hayır kardeşim türkiye'ye kumpas filan yok. sizin rezilliklerinizi, sultan ve eski bakanlarınızın rezillikleri ortaya çıkacak. kurtuluş savaşı diyerek gerçekten savaşan ve şehit olan askerlerimizin ruhunu kirletmeyin.

  bir gün ortaya çıkacağını düşünmüyor muydunuz elbet gerçeklerin?

  sorumlusu akp'dir. türkiye değildir.

  bir de hayretler içerisinde izliyorum; bazı vatansever chp'liler(!) ulusal kanal, halk tv ve tele 1'e çıkan tüm yorumcular da bu 3-5 arsız rüşvetçinin yediği haltları unutuyor, lafı abd'ye getirip, anlamsızca ne kadar anti-amerikancı olduğunu ispatlamaya çalışıyor;

  rüşvet alırken size mi sordular?
  tasası size mi düştü?
  ülkeyi bu duruma düşürdükleri için yapışın yakalarına, hesap sorun hesap!

  devam edeyim:

  türkiye'ye kumpas diye çıkıyor ülkenin başbakan yardımcısı. sen bu adama sahip çıkarak zaten baştan kaybediyorsun. türkiye'yi değil erdoğan ve diğer eski bakanlar düşünsün. türkiye'nin davası değil akp'nin yediği nanelerin ifşa olacağı davadır. olan halka olacak pek tabi. yazık.

  koskoca ülkeyi kendi yaptıkları hatalardan dolayı muhatap etmeye çalışıp 'bu türkiye'nin davasıdır' diye algı yapıyorlar. benim davam değil ya da bir türkiye vatandaşının davası değil bu. rıza sarraf ve akape'nin davası bu. çıksın ortaya yediğiniz pislikler de cümle alem görsün ne bok yediğinizi.

  bakara makara diyen malum zat neden kktc vatandaşlığı alıyor bir anda zannediyorsunuz?

  son olarak:

  sizler rüşvet yediniz, kara para akladınız ve şimdi yediğiniz naneler ortaya çıkıyor ve çıkacak! abd'yi kimsenin desteklediği yok ayrıca. atatürk'ü katmayın kirli davanıza.

  gidin abd'ye savunun adamınızı. korkuyor musunuz yoksa? :)

  bu davayı savunan aydınlıkçı perinçek tayfası kendinize gelin. atatürkçüler kendinize gelin, abd'nin yanında olmuyorsunuz karşı çıkınca! hesap sorulacaksa akape'den sorun! ayrıca bu davayı savunan bazı chp'liler de kendinize gelin.. en çok anti amerikancı benim yarışına girmeyin ulusal kanal'da, cnn türk, habertürk tv, halk tv ve tele 1 kanallarında. aman diyeyim.

  pislik bulaştı mı bırakmaz sonra sizi..

  edit: isimler değiştirildi, kod adlar eklendi. anladınız siz.
 • pazarlık sonucu ertelenen duruşma.acaba hangi tavizlerin altına imza atıyorlar?
 • akp buradan da kendi tabanını kızıştıracak bir siyaset üretecektir.

  haklı ve ya haksız biçimde nasıl olursa olsun akp karşı karşıya kaldığı tüm güç durumlarda hep kendi tabanına oynadı. hatta oy bile kazandı. mesela 27 nisan bildirisi, mesela 17/25 aralık süreci. en sonu malum, 15 temmuz.

  bu da aynı şekilde olacaktır. reza isimli soytarının itiraflarının ne gibi bir sonuç getirmesini bekliyoruz ki?

  orta doğu karışıyor. paramiliter bir güç olarak pkk ve uzantılar mevcut orta doğuda. kaldı ki türkiye onları sinek gibi ezmeye kani bir güce sahip.

  hal böyleyken amerika bu noktada rte'nin şahsını siyaseten sıkıştıracak bir pozisyon almayacaktır. yapacak olsa çoktan yapardı.

  yakın dönemde sınır ötesi bir hareket bekleyin. gidişat bunu gösteriyor.

  yoksa amerikanın mantığı kim siker rızayı da delinmiş ambargoyu da biçiminde.

  amerikanın her hamlesi orta doğuda kendine cephe açma yönünde olduğu için rte ve türkiye herhangi bir zarar görmeyecektir diye düşünüyorum.