• halkımız büyük oyunu görmüştür ve dolarlarını bozdurup hainlerin planlarını bozmuştur.

an itibariyle dolar tl karşısında diz çökmüştür.
  • 3,89 larda falan kalacak şahlanmadır. her gün 1 kuruş şahlanıyoruz maşallah.
  • zafer caglayan ben bu oyunu bozarim deyip elindeki dolarlari bozdurduysa demek...
    dedirten gelisme (!)
  • tl alın arkadaşlar. böbrekleri satın, tl alın dediğim ve şahlanışa bizzat şahit olduğum şeydir.
    evet şey.
  • ahahahah. ironi değilse daha komik şahlanmadır. ulan 1-2 ay önce aynı haberi 3.50'lere düştü diye veriyordunuz.
  • a haber kanalını açarsanız büyük resmi görebilirsiniz.
  • dolar tekrar 2 lira civarına düştü zannedip heyecanla ekrana baktım. ama yine 3,90 filan görünce ağzımdan şu kelimeler döküldü " ağam bizle eğlenir"
  • ya bakın sayın arkadaslar. çoğumuzun holdingleri yok. bu doların bu kadar oynaması beni mahvediyor. hemen anlatayım.

geçen sene 7 tlye aldıgım tutkal(mobilya atölyem var) bu sene 14tl. dolar artınca zam geliyor. sonra dolar düşüyor. düşünce indirim yok tabi. tekrar artıyor, o zam geldiği noktaya kadar, bir daha zam. niye? dolar yükseldi. şaka gibi. ben 5 liraya sattıgım ürünü bu sene 10 liraya satamıyorum. zzz.
  • adamın 100 dolaresi ile

200 liralık banknotu alıyon kenara koyuyon
    onun yanına 100 liralık banknotu alıyon, koyuyon
    onun yanına 50 liralık banknotu alıyon, koyuyon
    onun yanına 20 liralık banknotu alıyon, koyuyon
    onun yanına 10 liralık banknotu alıyon, koyuyon
    onun yanına 5 liralık banknotu alıyon, koyuyon

yani piyasada dönen tüm türk lirası banknotları yan yana koyuyon

ama

dolares diyor ki,
    huuoooppp, oraya bi 6 lira daha goymanızı rica ediciiim!!...

şaha kalkmış(!) türk lirasının değeri budur ey amk çomarı!!!
    şaha kalkmamış hali nasıl oluyo sen düşün.
  • büyük resmi göremeyenler için(bkz: sik)
hesabın var mı? giriş yap