şükela:  tümü | bugün
  • halkımız büyük oyunu görmüştür ve dolarlarını bozdurup hainlerin planlarını bozmuştur.

an itibariyle dolar tl karşısında diz çökmüştür.
  • 3,89 larda falan kalacak şahlanmadır. her gün 1 kuruş şahlanıyoruz maşallah.
  • zafer caglayan ben bu oyunu bozarim deyip elindeki dolarlari bozdurduysa demek...
    dedirten gelisme (!)
  • ''1 tl 3,9072 dolar olmadıkça hiçbir güç beni doların tl karşısında diz çöktüğüne ikna edemez. ''

inlerine gir reis, dik dur eğilme bu ümmet seninle(!)
  • tl alın arkadaşlar. böbrekleri satın, tl alın dediğim ve şahlanışa bizzat şahit olduğum şeydir.
    evet şey.
  • ahahahah. ironi değilse daha komik şahlanmadır. ulan 1-2 ay önce aynı haberi 3.50'lere düştü diye veriyordunuz.
  • a haber kanalını açarsanız büyük resmi görebilirsiniz.
  • dolar tekrar 2 lira civarına düştü zannedip heyecanla ekrana baktım. ama yine 3,90 filan görünce ağzımdan şu kelimeler döküldü " ağam bizle eğlenir"
  • ya bakın sayın arkadaslar. çoğumuzun holdingleri yok. bu doların bu kadar oynaması beni mahvediyor. hemen anlatayım.

geçen sene 7 tlye aldıgım tutkal(mobilya atölyem var) bu sene 14tl. dolar artınca zam geliyor. sonra dolar düşüyor. düşünce indirim yok tabi. tekrar artıyor, o zam geldiği noktaya kadar, bir daha zam. niye? dolar yükseldi. şaka gibi. ben 5 liraya sattıgım ürünü bu sene 10 liraya satamıyorum. zzz.
  • dolar 4tl sınırına dayanmış hala "şahlanması" diyor adamlar... sanıyorlar ki amerikalılar oradan düğmeye basınca türk lirası değer kazanıp kaybediyor. zira durum böyleyse zaten kapatalım ülkeyi gidelim bence.