şükela:  tümü | bugün
  • #hedefkupa etiketiyle, türkiye kupasını kazanan takımların bir listesinin paylaşımıdır.
  • kuşlar kupa sayılarını toplayınca yetişemiyor vay anasını.
  • 30 sene alamayanlar teneke kupa diyeceklerdir. (alınca da tshirt filan hazırlatıyorlar kupaya özel, o da ayrı)
  • mayısta başını alacaklar şimdiden alıştırıyorlar.aynen hedef kupa aynen asdhaushda.
  • tüm kupalarda ve türkiye kupasında en büyüğünüz benim anlamına gelen paylaşım.
  • fenerbahçe durur mu yapıştırmış cevabı.

“terim’e ödenen tazminatın takipçisiyiz.”
  • fenerbahçe'nin m.ö 1567 yılındaki kupaları da sayılsın böyle haksız rekabet olmuş.
  • gs'li değilim ancak bende az buçuk istatistik paylaşayım.

son 20 yıldaki kupa sayıları: (20 dediysem 2000 den itibaren 19 aslında. bu sene ile birlikte 20 olacak)

5 kez galatasaray
    4 kez beşiktaş
    3 kez trabzonspor
    2 kez fenerbahçe
    1'er kez akhisarspor, konyaspor, kayserispor, kocaelispor ve gençlerbirliği

takımları kupaları klüplerine götürmüşler.

yenilen tarafların sayıları ise oldukça ilginç. finalde yenilen tarafların sayıları şöyle:

7 yenilgili fenerbahçe
    3 yenilgili gençlerbirliği
    2 yenilgili bursaspor
    1'er yenilgi ile akhisarspor, başakşehir, eskişehirspor, trabzonspor, büyükşehir belediyespor, kayseri erciyesspor ve beşiktaş
  • twitter’da güzel çalışıyor arkadaşlar yine yüzümüzü güldürdü. hakaret, aşağılama yok seviyeli bir atışma.

ama sorun şu ki aynı şekilde verebilecek bir cevapları yok maalesef bu da kudurmalarına sebeb veriyor. (aklı selim insanları tenzih ederim)
  • çok anlamsız.

uefa kupasını neden övüyorsunuz? çünkü fazla takımda olmadığı için.

şu türkiye kupasına eli değmeyen kulüp yok, as kadrosuyla maça çıkan yok, değil 18 kere ulan 58 kere sen kazansan ne olur?

çemişgezekspor'un da kazandığı kupayı en çok ben aldım diye övünmek neden?

yaz oraya "#amabizimuefakupamızvar" diye, eyvallah edelim...