şükela:  tümü | bugün
  • tsi 23.15'te baslayacak olan merseyside derbisi.
  • maçta çıkan kart sayısını maç başlamadan bilenlerin olduğu ilginç spor faaliyeti. kırmızılar için şampiyonluk yolunda önemli bir psikolojik dönemeç. son zamanların anfield geleneği olarak 2-1 sonuçlanacağını düşünüyorum.
    edit: skor tahminim her zamanki gibi yerlerde, ilk yarısı 4-2 olan maç, amansız bir liverpool taraftarı olarak şahsen ben ıslandım.
  • liverpool'un 8 sokamayacağı bir maçtır. çünkü karşısında küçük şikeci ve tinerci bir takımcık yok.
  • merseyside'ın mavi yakasından selamlar. formamızı giydik, cipsimizi aldık maçı bekliyoruz. muhtemelen hocamızın son maçı. gönül isterdi ki iranlının da son maçı olsun ama nerdeee. 7 kez goodison park'ta maç izlemiş biri olarak söylemeliyim ki bu bir tutku.

ingiltere'de bi söz var: "sikerler kırmızıyı, unutmayın ki mersey nehri mavi akar. "
  • bu sene kümede kalma mücadelesi veren everton ile liverpool arasinda oynanacak merseyside derbisi. bir yanda norwich ile kume mücadelesi yapan everton diğer yanda namağlup lider liverpoolumuz. maç için fazla bir şey söylemeye gerek yok 3 - 1 gibi bir skorla liverpool alır.

liverpoolumuz boxing day öncesi moral depolayacagi maç.
  • we don’t care what the red side say!
    coyb
  • başlamış maç.
    everton totem yapar.
  • liverpool baya yedek kadroyla çıkmış 3 as oyuncuyu dinlendirmeye gerek var mıydı?
  • o nasıl pas allahsız adam.

edit: iki mükemmel asist oldu, ne yapıyorsunuz mane bey?
  • yine 3 topta karşı kaledeler, inanılmaz.

edit: mane’nin asist dersi verdiği maç.