şükela:  tümü | bugün
  • mourinho'nun old trafford'a geri döneceği maç.
    şimdiden heyecanlandırdı.
  • allahın arslanı mourinho'nun solskjær denen balonu istifa ettireceği maç.senciyiz hocam.
  • bol gollü geçmesini beklediğim trt’den canlı yayınlanacak maç.

coze morinyo (trt spikeri böyle telaffuz etti.) old trafford’a geri dönüyor. eskisi gibi artistlik açıklamalar yapamıyor eski havası yok.
  • heyecanla beklediğimiz maç. bakalım mourinho, kuyusunu kazan manchester'lı futbolculardan intikamını alabilecek mi? keşke o kolpacı pogba da sahada olsaydı.
  • manchesterlı olarak (tabiki de kırmızı olanı) tottenham'ın mou'yu yiyen futbolculara gereken dersi vermesini istiyorum.

liverpool'un işine taş koyar, city'ye şampiyonlukları altın tepside sunarsın, atsan atılmaz satsan satılmazsın hayırsız m.united.
  • buram buram beraberlik kokan maç. premier ligde takımlar yoğun fikstüre ve boxing day’e giriyor. bu durumda 1 puan 2 takımı da bozmaz.
  • deplasmanda en az 3 farklı mourinho galibiyeti bekliyorum pardon spurs galibiyeti, bu adam alex ferguson sonrası bir daha göremeyeceği biçimde uefa kupası ve lig 2.liği kazandırdı manchestera, şimdi intikam zamanı akşama 3 farklı spurs galibiyeti bekliyorum ve manchester teknik direktör arayışlarına girecek maç sonunda, cipsimizi biramızı aldık akşamı bekliyoruz efenim..
    **dur skor tahmini de yapayım hiç yapmam ama**
    man utd 1-4 spurs
  • mourinho reisin yine şov yapacağı maç, kaçırmaz bu fırsatları.
  • skor ne olursa olsun mourinho'un damga vuracağı bir maç olacağı kesin... kaldı ki tottenham mou gelmeseydi de bence oyunuyla kadro kalitesi ile öndeydi, şimdi beyni ile de önde... tottenham yenilmeyecektir.
  • birkaç hafta önce fenerbahçe-konyaspor maçında bu filmin benzerini izlemiştik ve esas oğlan evine eli boş dönmüştü. bugün ise filmin ikinci perdesi sahneye çıkıyor. bakalım kapak reis durumu tersine çevirebilecek mi ?