şükela:  tümü | bugün
  • ben bu satırları yazarken sen büyük ihtimal bir sonraki maçta seni durdurmak için donunu kimlerin çekeceğini düşünüp götünün açılmasının endişesini taşıyorsun, biliyorum.

zaten bana kalırsa yıllar boyunca şortunun o kadar çekilmesine rağmen götünü bir kez göremememiz bile dünya futbolu hatta evren futbolu adına büyük bir kayıp. bu konuda kullandığın donun sağlam lastiğini üreten fabrikayı da es geçmek istemiyorum tabii ki. tebrikler.

ne yazacağımı biliyorum ilk kez. seni yıllarca ronaldo ile kıyaslayıp onu savunduğum için senden özür dilerim. biliyorum, geç kaldım bu özür için, belki çok bekledin bunu, belki sırf bu özür beklentisi yüzünden moralin bozuk çıktın bazı maçlara ve hatta belki de ödül alamadığın yıllara ben sebep oldum..

özür dilerim messi...

slalom gollerini laylaylom diye geçiştirdiğim için özür dilerim, ronaldo hergelesi amcık peşinde koşarken yıllardır aynı hatuna sadık kalmanı göremediğim için özür dilerim, yeşil sabun yerine sırf ronaldo kullanıyor diye kafamı kıleyir menle yıkadığım için özür dilerim, yıllardır ronaldo gibi kaslı olacağım diye ağzıma 1 tane bile lays cips almadığım için senden ve hatta ayşe teyze'den özür dilerim...

ronaldo frikikçi len mq diye gezerken amerika'nın kıtalar ötesinden ırak'ı vurur gibi sapladığın frikik gollerini görmezden geldiğim için özür dilerim, ronaldo ibinesi instagram'da arabalarını paylaşırken senin çocuğunla geçirdiğin zamanı paylaşarak tüm insanlığa babalık dersi verdiğini göremediğim için özür dilerim.

özür dilerim tarihin en iyi oyuncusu, senden ve ailenden özür dilerim. size bunları yaşattığım için çok üzgünüm...
  • messi şok messi iptal*
  • vakti zamanında messi'nin başlığında buna benzer bir özür entrysi girmiştim. daha doğrusu yanıldığımı itiraf eden bir entrydi. en çok favorilenen entrylerimden olmuştu. sanırım biz ronaldocular son düzlükte doğru yolu bulmaya başladık.