12 entry daha
  • edit : beşiktaş bu sezon makus talihini bu maçla kırmıştır. yolu açıktır artık.

tsl 11. hafta açılış maçı. başlama saati tsi 19:30. yer vodafone park

son 2 haftada medipol başakşehir ve fenerbahçe galibiyetleri ile 6 puan alan ve zirveye yaklaşan beşiktaş kara bulutları dağıtmış durumda. kazanıp haftasonuna rahat girmek amacında.

kasımpaşa ise son haftalarda korona sebebiyle kadro eksikliği yaşıyordu, üstüne aytaç kara da pozitif çıktı.

maçın beşiktaş hakimiyetinde geçeceği muhakkak. cyle larin eksikliği hücumda zorluk getirebilir lakin kazanacağını düşünüyorum.

vurduğun gol yediğin ofsayt olsun!
  • ben de beşiktaşlıysam başakşehir ve fenerbahçe sansasyonel galibiyetlerimizin üstüne bugün bize yenilmek düştüğünü bilirim.

eğer olur da bu maçı da kazanırsak beşiktaşlılığımı askıya alıyorum*

maç sonu editi: gerçek beşiktaş bu değil :) haftaya da kazanalım 30 yıllık sevdayı askıya alacam söz *
  • ne zaman kasımpaşa ile karşılaşacak olsak o maç sıkıntıya giriyor aga. çok zor maç söylüyüm.
  • ne zaman "beşiktaş'ım cuma kazansın da hafta sonu kafa rahat diğer maçları izleyelim" desek, beşiktaşım mutlaka o maçı kaybediyor.

ne zaman "beşiktaş'ım derbiyi müthiş kazandı" diye takımı övsek, bir sonraki maç berbat bir performans gösterip, yeniliyor.

bunlar beşiktaş'ın murphy kanunlarıdır.

maç sonu edit: artık sergen yalçın kanunları geçerlidir.
  • kasımpaşa kapanacak ve kontra yapacak bu maçta. larin 'in olmaması kötü oldu.
  • hakemin bacanağı habertürk tv de çaycıymış iddia ;
    zahmetgül nebi.
  • beşiktaş in maçı alacağını düşünüyorum, lakin kapanan takımlara karşı beşiktaş çok zorlanıyor, yaratıcı orta saha yok, şapkadan tavşan çıkaran, larin cezalı, orta sahayı toparlayacak adam josef sakat, bence bir şekilde kazanacaktır. beraberlik çıkarsa, şaşırmamak lazım. kasımpaşa yida yener ise, sergen yalçın freni boşalan yokuş aşağı giden kamyon gibi zirveye yürür.
  • kasımpaşa maçı zor geçer gibi, kesin yine kolay bir gol yiyip berabere yada mağlup bitireceğiz ne olurdu sanki gol yollarında daha etkili olsak.
  • bjk ligin en çok gol yiyen takımı. hem bireysel hem takım savunması olarak ciddi sorunlar var. kazanmak için her maç 3 4 gol atmak zor iş, üstelik kasımpaşa beşiktaş'a ters gelen bir takım. bunlara beşiktaş'ın zor maçları geçip dandik maçlarda takılma özelliği de eklenince kasımpaşa bu maçı kaybetmez.
  • --- spoiler ---

hakem ile beraber fb'ye puan kaybettirerek
    --- spoiler ---

hakem fb maçı kaybetsin diye beşiktaş ı 50 dakika 10 kişi oynatmış. bu gidişle ps 20 çıkar bu arkadaşlar şampiyonlar ligi göremez.

daha çok gol atan beşiktaş ın kazanacağı maç.
293 entry daha
hesabın var mı? giriş yap