şükela:  tümü | bugün
  • amazon.com.tr bunu beğendi dedirten 10/10 luk rezalet
  • utanmasalar kutusuz gondereceklermis bu nasil bir televizyon paketlemesidir, resmen acik kutu.

daha once defalarca televizyon teslim aldim, hicbir zaman bu sekilde acik pakette geldigini hatirlamiyorum.

musteri bu ambalajla gelen televizyona nasil guvenip alsin? firmanin yasanan magduriyeti goz onune alarak degisim yapmasi gerekirken musteriyi bos yere ugrastirip magdur etmesi rezilliktir.

trendyol'dan zaten bir musteri memnuniyeti beklemiyorum ama teknosa genel olarak kullandigim ve memnun kaldigim bu tip katakullilere girmeyecegini dusundugum bir firmaydi. beni cok sasirttilar. bir daha teknosa'dan birsey alacagim zaman iki defa dusunecegim demek ki.

umarim en kisa surede probleminiz cozulur.
  • artık bu rezaletler o kadar çok artmaya ya da sosyal medya aracılığıyla çoğalmaya başladıki şaşırma eşiğimiz git gide yükseliyor. yazık çok yazık şaşırmadım ama rezalet puanı 10/10
  • trendyol’dan insan tshirt bile almaya korkmalı ama adam gitmiş televizyon almış. iflah olmazsınız...
  • genelde indirimleri yalan olan trendyolun çıtayı bir üst seviyeye yükseltmesidir.
  • verin hakem heyetine birkaç ay beklersiniz ama kesin sonuç

düzenleme: imla hatası
  • rezalet rezalet de internetten televizyon alan adamda mangal gibi yürek olmalı.

dünyanın geldiği bu ekonomik durumda artık yeni müşteri kazanmaktan çok var olanı elde tutabilmek çok önemli.
    bunu globalde bir çok firma iyi bir şekilde uyguluyor ve durumun farkındalar.

bizim ülkemize gelince çağrı merkezindeki hayatından bezmiş insanlar dışında başka bir muhattap bulamıyorsunuz bu firmalarda.
    sikelim de nasıl sikersek silkelim.
    işte bir kere sikersiniz iki kere sikersiniz.

mevzut müşteriyi korumak ve onu memnun etmek ile ilgili ciddi bir aksiyon almaları gerekiyor bu gerizekalı firmaların .
  • teknosa ise normaldir. kendilerinden bir televizyon aldım. ilanda olan ürünle gelen ürün farklı idi. dedim normaldir, hata yapılabilir. önce "yok yaa ürün doğru" dediler. sattıkları ürünün farkında olmadıklarını kendilerine ıspatlamam 3 ay sürdü evet 3 ay. 3 ayın sonunda "ürünü gönderin varsa elimizde doğrusunu gönderelim yoksa iade yapalım" dediler. dedim ki siz iade yapacaksınız ama o paraya aynı televizyonu şimdi alamıyorum. elinizde o ürün varsa kontrol edin ve bana ayırın ben de size öyle göndereyim dedim. "öyle yapamıyoruz efem" dediler.

kısaca teknosa ile ilgili rezalet başlığı açılmasını yanlış buluyorum. teknosa'nın kendisi başlı başına rezalet zaten.
  • internetten bırakın televizyonu artık kitap bile almıyorum. bütün keşfedilmemiş kıyıda köşede duran futbol merakı olan kim varsa kargocular işe alıyorlar. sektire sektire kutu getirenlerden fazla da bir şey beklememek lazım ama bazılarının hakkını yemeyelim. en son verdiğim siparişte sırf adresi bulamayıp telefonda benden yardım istedi diye imza atana kadar özür dileyen bir amcaya denk geldim. belli gariban bir şey işe de yeni girmiş üzüldüm. böyleleri de var.

ama internetten gerçekten o kadar para verip bir mal alıyorsanız lütfen takipçisi olun. bunu gördüğüm için artık çöp bile sipariş vermem. rezalet puanım 10/10