şükela:  tümü | bugün
 • yeni akit gazetesinin 961 bin 165 tl ile dahil olduğu liste. radikal gazetesinin verdiği haberde kullanılan görselde, yeni akit gazetesinin "bize allah yeter" manşeti taşıyan bir nüshasının konması ironik olmuş.

  radikal gazetesi haber linki
 • yillardir bu isin kaymagini yemeyen halka dert olmalidir. "karsi taraf" vs. "bu taraf" yok, ne benim (temsili beyaz turk) cebime tek kurus girmisti "karsi taraf" bu reklamlari alirken, ne de sanirim senin cebine tek kurus giriyor "bu taraf"in aldigi reklamlardan. e arkadas neye kulp buluyorsun ki o zaman, yine bizim paramizi yediriyor herifler? neyin hirsi bu anlamiyorum ki birileri baskasina hazineden para yediriyor, insanlar "onceden de su su yemisti" diye cevap veriyor. zannedersin onceden yenmisleri cebine geri koyuyorlar. e o gun yedikleri haramsa bugun bu yiyisi iyi yapan nedir? yiyene gore mi karar veriyorsunuz?
 • işin kaymağını itler yiyiyordu, şimdi köpekler yiyiyor.
 • chp'de yapar böyle şeyler deyince göze hoş görünmesi beklenen durum. dostum , kardeşim her olup bitene chp muhabbeti yaparak neye ulaştığını düşünüyorsun ? o zaman haklı bir şey mi görüyorsun ? her şeyi geç sürekli geçmiş üzerinden verdiğin örnekler sana "lan iyice bunlara benzedi bunlar" nasıl dedirtmiyor şaşırmıyor musun?
 • bu milat gazetesini irdeleyelim. 4 ay 120 gün eder gazenin tirajı 30000 aldığı reklam geliri 959 bin lira adı sanı bilinmiyor. bastığı her gazete başına 959000/(120*30000)=26,6 kuruş ilan almış gazetenin satış fiyatı 50 kuruş.
 • yalamanın ne kadar da faydalı bir şey olduğunu kanıtı olan kese kağıtlarıdır. tayyip hazretlerini ne kadar yalar ve ona ne kadar tapınırsanız, o kadar mamalanırsınız mesajı içerirler.

  günlük tirajı 30 bin ise bence milat'a 959 bin değil 9.5 milyon lira versinler. adamlar günlük 1000 tane satıyorsa büyük başarı..
 • bir gazeteci olarak aynisini chp de yaptığında sövdüğüm akp de yaptığında sövdüğüm durum.

  reklam ücretleri tiraj odaklıdır. reklamı kime verdiği veren kişiyi alakadar etse de tiraj odaklı ücret yerine yandaşları beslemek için çuvalla ödeme yapıldığında haklı olarak insanın sövesi geliyor. çünkü devlet kurunları tarafından verilen bu ücretler halkın vergileriyle ödeniyor.

  en ufak bir hakkım geçtiyse o ağızlarından 'allah'ı düşürmeyen din tüccarlarına haram olsun ve tabii buna vesile olanlara da...
 • akp için yalan haber yapan propagandist kağıt parçalarıdır.
 • yeni akit'in besin kaynağını ortaya çıkaran haberdir.

  bari söyleyin de, tuvalette de rahat kullanılsın diyedaha yumuşak kağıt kullansınlar.