şükela:  tümü | bugün
  • 2017'de baslayan su ana kadar 2 sezonu ve 13 bolumu çekilen alman dizisi. dizi, berlin'de faaliyet gosteren bir liban mafyasinin hikayesi ve bol aksiyonlu.
    tavsiye ediyorum.
  • ilk çıktığında uyarmıştık, olm siz tanımıyorsunuz bunları ayağınızı denk alın diye.. dinlememişler

geçen sezon bütün çete yakalandı, 1 kişi kaçabilmişti sadece, bu yıl görüyoruz ki üremişler çoğalmışlar hiçbirşey değişmemiş durumlar eskisinden de beter.

(bkz: gerçek islam bu değil)
  • dogs of berlinden sonra almanyadaki auslanderlari anlatan dizi arayisindaydim. ilk bolumu izlememle auslanderlari anlatma konusunda dogs of berlinden kat be kat basarili olan dizi. ayrica dogs of berlini sevmeme ragmen sinir bozucu sekilde, bazi mekan isimleri uydurulmustu. neukölln diyin bilader korkmayin.
  • hamady klanı etrafında dönen göçmenlik ve yeraltı dünyasını anlatan bir alman dizisi. kasım ayında 3. ve son sezonuyla geri dönecekler. tony hamady sezon finalinden sonra azrail modunu açacaktır. türk kökenli rapçiler veysel,gringo ve almila diye bir türk asıllı alman kadın oyuncu da oynamaktadır.
    4 block seviyoruz habibi
  • sezon 1 bolum 3'nu izlemeye calistigim dizidir. mecburen malum yollardan izlemeye calisiyorum, birinci sezonu zar zor indirdim ama 3. bolum yok icinde. elinde olupta dosyayi bir sekilde gonderecek biri varmidir diye sozluge sorayim dedim.
  • almanca öğrenme yolundaki yeni durağım. umutluyum

edit:easy german var youtube’da. bence en iyisi o
  • berlin'deki arap mafyasinin arka yuzunu anlatan guzel bir alman dizisi. turk oyuncular favorim. bkz. amara bkz. abbas
    muzikler tarzim olmamasina ragmen burda hosuma gidiyor.
    altyazisi yok yalniz. (bkz: schade)
  • birader çok güzel diziymiş lan. 3 sezonu da bitirdim. hiç hoşlanmadığım müzikler olmasına rağmen gerçekten çok güzeldi. izleyin izlettirin pişman etmez.
  • (bkz: #97866373)
  • 3.sezonu şimdi bitirdim, veysel rapi bırakıp oyuncu olsa hiç sırıtmaz valla...