*

şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: reserved)
  • fenerbahçenin 5 gol atıp kendisine gelmesi gereken maç.
  • fabiano, gökhan gönül, ba, uygar ve alper'in oynamasını istediğim maç. geniş kadronun nimetlerinden faydalanmak lazım yavaş yavaş.
  • 1 ekim 2015 celtic fenerbahçe maçı ciddi bir futbol sınavıydı ve galip bile gelebilirdi fenerbahçe 60. dakkaya kadar golü yapabilse. bu maç ise ciddiyet sınavı olacak. akhisar'ın son 3 maçı kazandığını hatılratmakta fayda var ve milli maç arasından önce alınacak bir galibiyetin takıma olumlu yönde ivme kazandıracağı da bir gerçek. kimi oynatır forvette sourusu çok sorulacaktır; ama robin van persie sol açık olmaz hocam!
  • mahmut uslunun beşiktaş maçından sonraki aciklamaları,
    hafta için aziz yıldırımın basın toplantısı,
    sonuç;
    fenerbahçe öyle ya da böyle bu maçta 3 puanı alacaktır..

maçın hakemi (bkz: serkan çınar)
  • fenerbahçe'in kesinlikle van persie ile başlaması gereken karşılaşma fernandao yedek kalmaya devam etmeli.
  • mustafa reşit akçay büyük maçları sevse de ersun yanal'da boş hoca değildir. gol olmaz bu maç ta ve fener kazanır.
  • hamza hamzaoğlu'nun bilal kısa hamlesine herr daum'un roberto carlos ile cevap vereceği maç. arda'lı manisa kazanır diyorum ben.
  • (bkz: beranerlik)
  • fenerbahce maçlarıyla ilgili iddialı yorum yapmaktan genelde kacinan birisi olarak tabularimi yıkarak sanilanin ve beklenilenin aksine fenerbahçe'nin ciddi bir farkla kazanacağını düşündüğüm. spor toto süper lig 7. hafta kapanış maçı.

4-4-1-1 düzeniyle sahada olacağımızı ve en ucta hayvandao, hemen arkasında rvp ile başlanacağını düşünüyorum. rotasyon bekliyorum. beklediğim kadro şu şekilde.

volkan

gökhan kjaer topal caner

souza meireles

ozan nani

rvp

hayvandao