şükela:  tümü | bugün
  • kaçıranlar ve tekrar okumak isteyenler için özet geçeyim.

gs yusuf erdoğan'ı transfer eder.

yusuf erdoğan çok sevinir, henüz imzayı atmadan gs forması giyip foto çeker.

fatih terim denen ruh hastası buna acayip ayar olur, vazgeçer yusuf'u almaktan.

yusuf buna kızar, bilenir. 4 ekim 2020 tarihli kasımpaaşa - galatasaray maçının ilk yarısında gs'nin vasat kadrosunun içinden geçer, adeta defansının şerefiyle oynar. büyük ihtimalle daha da ağzımıza sıçacaktır.

halbuki şu an gs formasıyla kasımpaşa'ya saplıyor olacaktı, bize değil. tişikkirlir fitih hicim.
  • frank de boer: ondan futbolun nasıl oynanmayacağını öğrendim

pirlo:tanıdığım en kötü hoca fatih terim

nzonzi: sahada hiçbir zaman taktiğimiz yoktu

kebapçı selo: bir daha gelse yine döverim

steven gerrard: oyuncularına sadece bağırıyor

tanım: kasımpaşa'nın soktuğu maç.
  • beinsport kameramaninin axxx koyim adam 75 metre top surdu attigi hicbir calimi goremedik adamin gotune zoom yapmaktan
  • o nasıl bir kamera takibi arkadaş, etobo'dan başkasını göremedik.
  • yönetimi eleştirenleri hala anlayamıyorum.

arkadaşlar, sayın galatasaraylı renktaşlarım, romalılar!

bakın, kasımpaşayla oynuyoruz. kasım-paşa

ka-sım-pa-şa!

gs'nin kadrosu kasımpaşa'dan kat kat iyi. ama kötü oynuyorsun. büyük ihtimal kaybedeceksin. ya suçlu ft'den başka kim olabilir? allah aşkına? belki tüm kasımpaşanın maaş bütçesine sen falcao'yu oynatıyorsun, daha doğrusu oynatmayı beceremiyorsun. yönetim ne yapsın? ligin en iyi birkaç kadrosundan biri sende. ama sürekli ft, yönetime suç buluyor. ne yapsın bu yönetim kardeşim?
    ever kötü oldukları alanlar var, satış yapma konusu vb.

ama sen daha kasımpaşa'yı rahat yenemiyorken böyle kadro farkı varken suç ft'de değil de kimde?
  • şu yusuf'u çocuk askerden gs formalı fotoğraf paylaştığı için terim almaktan vazgeçmişti. adam da hırs yapmış gareth bale gibi oynadı ilk yarı. valla gol atınca sevindim haketmişti.

hocayı rüyasında çöl bedevileri sikti galiba başka açıklaması yok belhanda-feghouli ısrarının. tamam yönetim yollayamadı, ama sen oynatmak zorunda değilsin hocam, şu kötü futbolun sorumlusu sadece yönetim değil. son döneminde iyice genç düşmanı kesildin, atalay babacan 20 yaşına geldi lig maçına çıktığını gören var mı? yetersizse de niye hala takımda çocuğun önünü açın başka yerde denesin şansını. ali yavuz kol, kerem, 2 yıl önce kendin transfer ettirdiğin erkan süer, nerde bu çocuklar amk, şükür kerem'i almışsın yedeklere. böyle bir takımda hangi genç kalmak ister, mustafa kapı gidince de ağlıyosunuz..

bu maçı yenilmemiz değil önemli olan, hatta avrupa'dan elenmek bile biyere kadar önemli, ama gs hem teknik hem idari doğru yönetilmiyor. plan-program yok, kaos hakim. işte asıl tehlike bu.
  • dün fener maçında benzeri oldu, buz gibi faul vardı orada, sonrasında gelişen atakta penaltı kazandı karagümrük.

var'a gidildi, önceki pozisyon incelenmedi bile, sadece penaltı pozisyonuna bakılıp penaltı verildi.

ben bu çifte standartı anlamıyorum.

edit: penaltı ve ikinci sarıdan kırmızı yedi bir oyuncu. bu oyuncu bir dahaki maçta da oynayamayacak. adalet?
  • falcao çalım atayım derken götü tır dorsesi gibi geride kaldı
  • dibinde ayağına basılan adamı görmeyip iki saat vara baktın be cüneyt.
  • feghouli çıkıyor diye mi sevineyim. babel giriyor diye mi üzüleyim bilemedim. bu karmaşık duyguları bize yaşatan terim'e teşekkürler