şükela:  tümü | bugün
  • benden dilenmis ozur degildir. calisanlarindan dilemisler, halktan dilenmesi gerekiyor.

benden diledikleri zaman verecek cevabim belli ama: (bkz: gecti canim)
  • "para kaybedeceğime halkın saygısını kaybederim."

--fred şahin k.
  • polis şiddetlerini tüm açıklığıyla gösterirse, hükümetin bu şiddeti nasıl tırmandırdığını gösterirse ve bunları 24 saat yaparsa, ve her açıdan bu halk hareketlerini desteklediğni söylerse, insanlar tarafından samimi bulunabilecek bir durum.
  • benjamintv'nin yaptığı özürdür.
  • kamu spotu gibi yayın hazırlayarak en çok izlendiklerini düşündükleri zamanda (artık izleyen saftıran var mıdır bilmiyorum ama) tüm türkiye'den özür dilemeliler. 3-5 kişiyi aracı gibi kullanıp patronlar özür diledi minvalinde hareketlere karnımız tok (o kadar gaz yedik)
  • kendi milletini sırtından vurdukları gerçeğini değiştirmeyecek olan özürdür.
  • ne yaptılar da özür diliyorlar onu tam açıklasınlar. soyut değil somut laflarla. çalışanlarına "şu haberi yapma" diye baskı mı yaptın? yayın akışını ona göre ayarlayarak eylemler mi göstermedin? yanlı haber mi yaptın? bu soruların cevabına göre, yapılması gereken, çalışanlardan özür dilemek değil, üst yönetim olarak toptan istifa etmek de olabilir. ayrıca; izleyici olarak bana yapılmamış eylemdir. benden dilenmiş bir özür yok.
  • samimiyetine inanmadığım eylem.
    ntv'nin beni ve yüz binleri inandırmak için çok çalışması yeterli olmayacaktır. bu algının değişmesi tutumlu ve kararlı bir çabayla yıllar sürer.
    diğer yandan arınç'ın özründen sonra gelse bile sosyal medyanın gücünü kanıtlar bir eylemdir.
  • cok arabesk bir yaklasimla "kirilan bardagi tekrar yapistirirsin ama ayni olur mu hic" diye cevap vermek istedigim özür.

ne calisanlarina ne de halka özürle gecmeyecek bir ayip ettiler, cidden derin bir yara actilar. en cok ihtiyac olunan anda yoktular. fakat bu halki dahada güclü yapti, herkesi gördüklerini duyduklarini yasadiklarini belgelemeye, delil toplamaya, daha bilincli ve dikkatli olmaya yöneltti. bu yönden bizi yalniz biraktiklari icin tesekkür ediyorum.
hesabın var mı? giriş yap