• tabi abd'de futbol popüler olmaz. düşünsene 45 dakika reklam veremiyorsun delirirdi amk cocukları. oysa basket öyle mi? biz reklam izliyoruz arada üçlük falan attıkları da oluyor.
  • hahahah jr serbest atış kullanırken salon mvp diye inledi.
  • ulan 3'luk ile kazanacaklarsa bosver kazansinlar ne demek? sanki şike ile kazaniyorlar. dshshhs. manyak misiniz olm.

gsw'nin seriyi 2-0'a getirdigi mac.
  • bu draymond green denen anasinin buyuk olasilik dogurmak yerine sictigi orospu cocugu kadar itici bir orospu cocugu bu dunya uzerinde yoktur diye tahmin ediyorum. bu ve turevi orospu cocuklari her turlu sporu cirkeflestirmekte ve zarar vermekte. burada bana bunlar bu oyunun tadi tuzu diyen biri cikarsa da buyuk kufur ederim.
  • maçın yanlış başlığıdır.

amk yerinde bir olaya, aktiviteye içinde bulunduğu coğrafyanın tarihi atılır.

yoksa mesela 11 eylül saldırıları bazı yerlerde 12 eylül'dür. mesela malezyalılar bu konuyu konuşurken 12 eylül saldırıları diye konuşmazlar, 11 eylül'dür o.

şampiyonlar ligi finali bir kıtada 18 mayıs (tarihi atıyorum), bir başka kıtada 17 mayıs değildir. o siktiğimin maçı oynandığı yerde hangi tarihteyse o tarihte oynanmıştır.

yeter amk valla şu kadar basit bir konuyu bile anlamaktan aciz insanlar, kusucam.

az bi beyniniz olsun, ayıp lan 5 yaşında çocuk gibi şu kavrayamadığız fikirlere bakın.
  • date buluşma değildir, date tarih demektir bu durumda. tarih atılıyor başlığa.

lan ben kimlerle muhattabım diye sorguladım şu an. mantık yok, ingilizce sürünüyor.

sözlük yönetimi, bu başlıkları taşıyan kimse hata yapamıyor mu, o ne saçmalarsa saçmalasın uymak zorunda mıyız.

maç 3 haziran tarihli, türkiye saati ile 4 haziran gece üçte. bu yani bu kadar.

edit, ayrıca ek, ekşisözlük ankara'nın kuzeyinde bir şehir değildir, bizler ekşisözlük şehrinde yaşamıyoruz. bir sabit değildir ekşisözlük. bir internet sitesidir, sanaldır, daha çok türkiye'den giriş yapılması onu türkiye'de bir toprak parçası yapmaz. sadece bu yüzden bile her olayın kendi yerel tarihiyle değerlendirilmesi gerekir.

artık daha anlaşılmıyorsa kasacak bir durum yok, bir bardağa hacminden fazla su sokamazsın, taşar. (çin atasözü)

(değil lan götümden attım, aratmayın)
  • cedi muhteşem başladı.
  • cavs kazanmak istiyorsa cedinin gidip lebrona en iyi olduğunu hatırlatması lazım.
  • gswlilere bak terlemiyor aq, lebronun götünden akan terler paçalarından damlıyor.

adamlar resmen dinlenip dinlenip gelip 3-4 üçlük sallayıp oturuyorlar amk
  • jeff green'in lebron'un pasinda bos ucluk kacirirken david west'in el ustu ucluk soktugu mac
hesabın var mı? giriş yap