şükela:  tümü | bugün soru sor
  • yakında kanal d'de başlayacak olan yüzeysel kadın programı. programda bulunan isimler seda akgül, eylül öztürk, derya tuna ve hande ataizi. dünyanın en antipatik programını yapmak için zorlamışlar herhalde.
  • program yapımcısı bana 4 tane itici kadın bulun demiş bunları seçmişler. daha iyi seçim olamazdı herhalde
  • ilk gün, ''alman devleti türk çocuklarına el mi koyuyor?'' konusunu işliyorlar.
    400000 küsur çocuktan bahsediliyor...

https://eksiup.com/a1930ae9c80
  • hande ataizi'nin boş boş konuştuğu program.

kanal d'yi izlemeyi bırakalı çok oldu ama mecbur kanalları dolaşırken denk geliyorum ne zaman kanal d'den geçsem bu kadın vır vır konuşuyor. merak ettim ne konuşuyor acaba diye 1-2 dakika dinledim hiçbir şey anlamadım.
  • amerika’daki the talk programının türk versiyonu ama beşinciyi bulamamışlar sanırım. rolleri de eşleştirmişler helal olsun (bkz: sharon osbourne) vs (bkz: derya tuna)
  • galiba şeriat geldi diye umutla başlığa gelenler olacaktır ama bir tv programı adıdır.
    (bkz: böyle isim mi olur lan?)
  • boş günümde kanalları karıştırırken tesadüfen denk geldiğim program ama çok acayip çok. sağdan soldan bildiğimiz dört tane kadın koymuşlar ama biz hepimiz biliyoruz ki bu dört kadının da dinle imanla en ufak işi yok. buna rağmen ortaya bir hoca almışlar kurbanın farz mı caiz mi olduğunu anlattırıyorlar.

hele sarışın kadın bir dönem sabah haberleri sunarken hükümete nasıl çakıyordu hatırlayan vardır mutlaka ama o zaman gezi zamanıydı tabi herkes çakıyordu şimdi moda hükümete yanlamak o da hemen hükümete yakın kanala zıplamış.

kadınlardan biri kocasıyla instagramda saçma sapan şarkılar paylaşan acayip insan değil mi lan?

hande ataizi’nin ne olduğunu herkes biliyor anlatmaya gerek yok, derya tuna’nın ibo’nun eski karısı olmasından başka vasfı yok zannediyorum.

ben demiyorum ki para kazanmasın bu insancıklar ama ya arkadaş kendinizin hayatta yaklaşmayacağınız bu gayri medeni hayatı sırf para için bilinçsiz insanlara layık görüyor olmanız sizi hiç mi utandırmıyor, özellikle kültürlü olduğunu düşündüğüm sarışın kadın sana soruyorum.
  • oturma düzeninde değişiklik yapıldığına göre yakında ekranlara veda etme ihtimali olan program. çünkü bir program ilk haftalardan dekor değişimine gidiyorsa sıkıntı vardır.
  • şeriat geldi sandım bi an.
    .
    akit, müjde başlığı attı sandım.
    .
    böle program ismi mi olurmuş lan.
  • milf bayanlar topluluğu.altta bir brazzers logosu eksik.