• başvuru ekranımda "meb e-okul / yöksis sistemi erişiminden kaynaklı bir hatadan dolayı eğitim bilgileri alınamamıştır. lütfen daha sonra tekrar deneyiniz" hatası alarak mazeretli ve son başvuru gününde 2020-ales/2'ye başvuru yapamama durumumdur.

telefon numarasıyla ulaşmayı denedim, yoğunluktan cevap verilmediğini bant kaydı söyledi. tekrar denedim, 8'den sonra görüşme yapılmıyomuş.

eğitim bilgilerim sekmesinde bütün bilgilerim mevcut. başka arkadaşlarım da var aynı durumda.

bu durumu altetmiş olanlar varsa yeşiline talibim. başvuru süresi bu gece 23.59'da bitiyor resmi olarak...
  • uzun uğraşlar sonucu şimdi deneyip başvurumu tamamlayabildiğim ve rezaletin kıyısından dönen 2020 ales-2 başvurusudur.

sanırım direkt olarak sistemle alakalı bir durumdu. ilgili akademik ekşicilere duyurulur. değişik yaratıcı mantıklı yöntemler önerenlere de saygılar, neyse ki gerek kalmadı. bu başlıktan görüp başvuru süresini yakalayıp başvuru yapanlara da ayrıca mutlu oldum, yapın olm doktora filan, hadi bakim :))

edit: imla
hesabın var mı? giriş yap