şükela:  tümü | bugün
4 entry daha
  • geçmiş olsun, klasik bir hepsiburada rezaleti yaşanmış...
  • mağaza diye birşey var ak. mesela hayatımda hiç mağazadan kulaklık aldım sahte çıktı diyeni duymadım. ama hepsiburada kulaklık sahte çıktı diye google da 100.000 tane başlık var. asıl rezalet mağaza dururken kargo ile ürün satın almak. hangi yüzyılda yaşıyoruz kargo mu kaldı ak.

(bkz: mediamarkt)
    (bkz: teknosa)
    (bkz: vatan)
  • rezalet olmayan rezalettir.
    görece lüks sayılan ihtiyaçların * yetkili satıcılardan alınması gerekliliği sözlükte açılan on yüz milyonlarca rezalet başlığından artık anlaşılmalıdır.

25-30 lira hesapları yapılırken gelinen durum ortada. kaldı ki yazarın parası da iade ediliyor. sonraki olası rezaletler için yetkili satıcılardan alışveriş yapılması için bir ders daha olmuş. geçmiş olsun.
  • rezalet gibi rezalettir elbet ama yasal haklarinizi neden kullanmıyorsunuz acaba?
  • 9/10 rezalettir. 1 puanı da hepsiburada.com kullandığınız için kırıyorum. hepsiburada'dan alışveriş artık yapmıyorum. nedeni ise çizik kulaklık gelir yoruma izin vermezler, eksik maske gönderilir yoruma yazarsın reddedilir. resmen dolandırıcıları koruyor. bu olayda da aynsıını yapmışlar. geçmiş olsun bir daha bu dolandırıcı siteyi kullanmamanızı öneririm.
  • nesi rezalet bunun? amazon'da farklı bir satıcıdan almış olsan, sıkıntılı çıksa ve fiyat artmış olsa, sence amazon aa peki paşam sen gönder ben sana benim stoktan çıkartayım bir tane mi diyecek?

kafanıza göre usul icat ediyorsunuz, sonra da kafanıza göre mağdur oluyorsunuz amk. elinde tuzluk bekleyenler de koşuyor hemen.
  • (bkz: ucuz mal alacak kadar zengin değilim)

iki kuruş fazla para verip orijinalini alıp dertsiz olmaktansa; iki kuruş eksik vermek için, her gün gözünüze ''sahtekar'' oldukları sunulan siteleri seçip cebinizdeki paradan da oluyorsunuz. hepsiburada bugün bana bedava ''airpods'' verse, kabul etmem. adamlar bu kadar sıkıntılıyken, alışveriş yapmaktaki ısrarınızı anlayamıyorum.

amazon miladını doldurana kadar, keyfini çıkarıyorum. sonra ana-baba usulü, market alışverişi en sağlıklısıdır.
  • sahtekarlık yapanın yanına kar kaldığı sürece bitmeyecek rezaletletden biridir.
    yukarda birisi amazon da farklı mı demiş. evet arkadaşım farklı. müşteri temsilcisi telefonda ne demişse onu uygularlar. hallederiz diyip yan çizmezler.
  • işin rezalet kısmını bilmem ama

adı " kelem " elektronik olan mağazadan mal mı alınır amk dedirten hadise

kerem olsa anlarım , kelam olsa anlarım , kerim olsa anlarım da, lahana diye elektronik mağazası mı olur yaw,
  • hepsiburada bir çözüm bulacaktır. takipteyiz.
13 entry daha