şükela:  tümü | bugün
  • seni bir köşede kıstırırsa top eder. gördüğün yerde topuklarını kıçına vura vura kaç. whatsapp tan da engelle telefon numaranı filan değiştir.

bir dost
  • 8 defa nişan atmış birisi olarak beni bulmasını umduğum kızdır.

eyyy fıstığım, lütfen beni bul. 9. defa nişan atmam için bana yardımcı ol, hayatıma bodoslama gir, beni yeniden evliliğe dair umutlandır, şirketimin başına geç, beni aşka inandır...
  • çok hızlı konuşur ve genelde hep haklıdır.
  • bodur, tombul bacakları giydiği soluk gri kotu zorlar. beyaz spor ayakkabılarının bağcıkları gergindir. polo yakalı üstünün koltuk altları, kendi renginden yarım ton daha koyudur. yanaklarında sıcaktan kuruyup çatlayan fondöten artıkları olması muhtemeldir. zırt pırt belalısı darlar. çünkü belalısı vardır. buna rağmen adamın belasını siker. o sikmezse askerdeki/cezaevindeki ağabeyinin semtteki kan kardeşi siker. bunlara bulaşılmaz, bunlar adamın amına sokarlar.
  • ismi muhtemelen merve'dir.

(bkz: lisedeki herkesi tanıyan hafif kilolu merve)
  • çalışmak istemediğinden onu işten kurtaracak zenginlikte birini hâlâ bulamamış, sıradaki avın olumlu sonuçlanacağını uman para göz kimse.
  • yemin ediyorum ekşisözlük bırakma nedeni bu başlığı açanda buna yorum yapanda herkesin kendim dahil amk
  • saçları aşırı boyanmaktan yanmış, yıpranmıştır. kısmen siyah, kısmen bebek boku renginde bir çalı süpürgesine benzemektedir...
  • muhtemelen sultanbeyli civarında oturuyodur.