• buradan izlenebilecek taşak geçme olayı.

şu aşağılamayı izleyip üzülmeyen, hala akp'yi savunan biri nasıl türk olabilir, nasıl onurluyum diyebilir kendine?

edit: adamlar gelen tepkilerden korkup özür dilemek zorunda kalmış. görsel

yani paramızı bu rezil hale getiren akp'ye tepki göstermiyorlar, gidip bunu gösteren adamları bulup tehdit ediyorlar. gel de kafayı yeme bu beyinsizlerin yaşadığı ülkede. vallahi çıldırmama az kaldı benim. sinirden kendimi öldüreceğim bir gün bu akpliler yüzünden.
  • normalde kıskanmaları lazımdı.

(bkz: arkadaşlar bu bir virüs olabilir mi?)
  • bizi nankörlükle suçlayan piçler de bunların içinde.
  • 4 lirayı 8'e bölemeyen almancılar bi de gitmişler powerade almışlar o daha komik :d

aileleri akp'ye oy verir, çocukları böyle dalga geçer. klasik gurbetçi.

edit: aktroller kudurmuş, dm'den küfür yağdırıyorlar :d
  • almancıların akp ye oy verme sebebidir.

helal olsun dediğim çocuklardır.
  • almancı dediğin , euro - tl karşısında yükselince sevinen kimsedir.
  • adamlar hasetlerinden kudurmuş resmen. merkel bu görüntüleri izleyince, acil olarak toplantı talebinde bulunacak ve yeni planlar yapacaktır. neyse şanslıyız yine uçuca geçmiş bir ekonomimiz olduğundan dolayı, ne yaparlarsa yapsınlar bizi etkileyemeyecekler.
  • üzülmüyorum efendim, sikimde de değil.

minberlere çıkıp kılıç sallamakla olmuyor bu işler, böyle taşak geçerler adamla.
  • senede 2 hafta kendilerini zengin hisseden eğitimsiz ve hatta vatansız bir kitle.

işlerine gelince vatan, millet, sakarya, din, ümmet; piyasa yapmaya gelince başka dilde taşak geçme.

edit: şu öneri çok güzel arada kaynamasın;

(bkz: #110759892)
  • viral sağlar türkiye’de tatil gelirlerine göre iyi derler. çok takılmayın böyle şeylere.

not: ekonomi çok iyi demiyoruz arz talep dengesi diyorum
358 entry daha
hesabın var mı? giriş yap