şükela:  tümü | bugün
  • faydalı olabilecek taktik. daha önce (bkz: 4 maddelik kız tavlama taktiği)ni yazmıştım. kızlar içinde yazalım.

sahip olman gereken 4 tane özellik var:

1) bakımlı bir kız ol; erkekler bakımlı kızları tercih ederler. sen bir erkeğin güzel kokmasını istiyorsan, dokunduğunda yumuşacık olmasını ve gözüne çekici görünmesini istiyorsan erkeklerde kızların oldukça bakımlı olmasını arzularlar.

- kaliteli bir parfüm kullanmalısın. inan bana, görüştüğün erkek buna bayılacaktır ve kaliteli bir parfüm kullanıyor olmanı takdir edecektir.

- vücut temizliğini unutma; kol, bacak, kulak, burun, yanaklar, ense vs..

- saçların her zaman bakımlı olsun. kuaföre sık sık uğra. makyajını abartma. az ama öz olsun.

- göze hoş gelen belli bir giyim tarzın olmalı. etrafındaki kızlara bak, çoğunun aynı sıradan şeyleri giydiğini göreceksin. onlardan biri olma, üzerine iyi oturan güzel kıyafetleri tercih et.

2) eğlenceli bir kız ol: bir erkek nasıl tavlanır sorusuna verebileceğim en iyi cevaplardan biri de eğlenceli olmaktır. erkekler görüştükleri kızın yanında vakit geçirirken sıkılmak istemezler. kim ister ki zaten? sen sıkıcı birinin yanında ne kadar dayanabilirsin?

o yüzden de eğlenceli bir kız ol. tanıştığın erkekler senin yanında ''güzel vakit'' geçirebileceklerini görmeliler. yoksa seninle neredeyse hiçbir zaman görüşmezler. (paranı yemek istiyorlarsa ya da farklı bir amaçları varsa görüşebilirler).

3) maceracı bir kız ol: erkekler maceraya bayılırlar. yeni yerler gezmeye, heyecan yaşamaya, korkmaya ve yoğun duygular yaşamaya bayılırlar. bu yüzden de onlara bir sürü macera yaşatmalısın.

erkekle farklı mekanlara git. aynı kafelere gitmektense görüştüğün erkekle beraber yeni yerler keşfet. farklı şehirlere gidin. heyecan verici aktivitelere katılın.

4) girişken bir kız ol: kendi kendine ''bir erkek nasıl tavlanır'' diye sorduğunda ilk aklına gelen şeylerden biri de girişken olmak gerektiği olsun. çünkü erkekleri tavlama konusunda en önemli özelliklerden biri budur. girişken olmadığın sürece hayatta neredeyse hiçbir şey elde edemezsin. başkalarının sana verdikleriyle yetinirsin sadece.

bol şans!.
  • 1) selam.

(bkz: beni tavladılar siz kaçın)

yazıklar olsun, o kadar saat oldu, sözlüğün güzel kızlarından biri bile selam demedi. ağlıyorum :(

bari şunu hatırlayalım tekrar, biraz da gülelim :(
  • 1. nefes alın
    2. nefes verin
    3. nefes alın
    4. nefes verin
    tebrikler erkeklerin %95'ini tavlamak için yeterli kriterlere sahipsiniz.
  • tek meme capsiyle 500 erkeği tavlayabilecekler var. sen ne diyon.
  • am
    göt
    meme

4.ney lan?
  • alt maddeleriyle beraber 25457541548 madde olan taktik. beni böyle sevsin alala.

ayrıca benim yazdığım (bkz: bir erkeği akıl hastasına dönüştürme rehberi/@satanist kesen psikopat kedi) tavsiye ederim.
  • göte, memeye, nefes almaya gönderme yaparak kendi düşük seviyesini belli eden erkekler dışındaki erkekler için iş biraz daha zordur. lan her memeye, göte tav oluyorsan senin erkekliğine soksunlar.
  • başlık zaten çok güzel. entryi okumaya gerek yok. üzerimde deneyebilirsiniz.
  • 1. yanına git
    2. merhaba de
    3. iki ay oyala
    4. verme