• kendilerine destek olmak için 30 liraya kıyıp kupa almıştım. kupa geldi gelmesine sorun yok eyvallah. kargo ücreti de ödemedim. sıkıntı şurada;

paketin içinden bir adet recep baltaş magnet'ı çıktı! bayağı bildiğin kocaman bir magnet ve içinde recep kişneği! üstelik 3 boyutlu! hareket ettirdiğinizde recep baltaş denen muzlu puding kılıklı herif pişmiş kelle gibi sırıtarak bi ali'ye bakıyor, bi size dönüyor. bi ali'ye dönüyor, bir size bakıyor. ehehe bu ne lan böyle?

kuş beynime ilham olan, kulağa mantıklı gelen tek bir ihtimal var. sanırım technopat'a hediye nevinden bir paket hazırladılar ve olay karışıklığa uğradı. ali güngör'ü başka bir ali güngör'le, yani benimle karıştırdılar. sonrasında ise sahne budur.

bir süredir teknoseyir ve technopat'ın birleşme dedikoduları ayyuka çıkmıştı zaten. şahsi kanaatim bu gereksiz saçma hediyenin tüm dedikoduları doğrular nitelikte olması. yani 3 vakte değin levent pekcan ve recep susağını aynı ekranda izleyebiliriz. hakkaten esaslı bir rezalet bizleri bekliyor.

(bkz: aynen öyle levent abi)
    (bkz: aynen recep)
    (bkz: aynen ali)
    (bkz: aynen murat abi)
  • sistemler, bilgisayarlar hakkında, moderatörler-editörler olarak hic bir sey bilmeyen technopat ekibi ve teknoseyir ekibi birleşse de bir bok olmayacağı için rezalet bile sayılamaz.

şu lavukların internette yayınladığı çoğu videoya kıçımla gülüyorum. aradan belki bir kaç tane güzel ve doğru bilgiler çıkıyor tabii yiğidi öldür hakkını yeme. ama cahil oldukları ve "ben diyorsam doğrusu budur" kafasında gittikleri için en sağlam eleştirileri hatta küfürleri bile hakedebiliyorlar.

edit: fazla *ve* kullanmışım. sildim.
  • önce şunu anlayalım teknoseyir ve teknopat internette türkçe donanım incelemesi konusunda eline kimsenin su dökemeyeceği iki harika marka.

milyon kişinin takip ettiği, reklam yapmaktan ağızlarının yayı gevşemiş sitelerle aynı platformda değerlendirilmeleri bile haksızlık olur. hit almak için birbirine ketçap sıkan bebelerin para içinde yüzdüğü ortamda bu adamların yaptıkları işin kıymetini anlamayan insan liselidir.

rezaleti ise anlamadım eğer bir karışıklık olmuşsa iletişime geçilsin anında çözerler.
  • benim pakette samsung galaxy s6 çıktı iyi mi, hamdi bey yanlışlıkla samsung türkiye'ye gidecek paketi bana, benim paketi de onlara göndermiş sabahtan beri telefon ediyorlar, yok kardeşim diyorum almadım öyle bir şey inandıramıyorum ben o telefonu vermem.
    (bkz: mesut çevik sen misin)
  • allah razı olsun yukarıda yazan herkesten çok güldüm.

bu arada sözlüğün boku çıktı nasılsa yazdım işte.
hesabın var mı? giriş yap