şükela:  tümü | bugün
  • ben kendi 11’imi yazıyorum

__________fernandao_________
    ____valbuena ____ giuliano____
    _______ ekici______dirar______
    ___________ souza ___________
    __hasan______________şener__
    _______skrtel______neto______

—————————————————

resmi 11’de bu

_____giuliano__fernandao_____
    __valbuena____________dirar__
    _______topal ____josef________
    __hasan_______________isla__
    ______skrtel______roman_____
    ___________kameni__________
  • fener dünkü maçta çok yoruldu. beşitaş 3 gün, biz 2 gün dinlenecegiz. fener'de 2 kişi (volkan ve alper) cezali, 2 kişi (janssen ve ismail) sakat. ölüm-kalım maçımız. gs maçına kadar puan kaybetmemeliyiz. fener 1-0 yener. muhtemel 11:

kameni - isla, skrtel, roman, h. ali - topal, joseph, ekici, dirar, guiliano - soldado
  • arkadaşlarımın 2 adet fenerıum üst f blok biletlerini gişe fiyatının altına devretmek istedikleri stsl 24. hafta mücadelesi.
  • fenerbahçe'nin akhisardan ilk yarının intikamını alacağını düşündüğüm karşılaşma. sezonun ilk devresinde fenerbahçe belki de bu sezonun en kötü topunu oynayarak akhisara deplasmanda mağlup olmuştu bu yüzden bir takım korku ve endişelerim olsa da bir şekilde 3 puan fenerbahçe'nin olacaktır.
  • elimde gişe fiyatının altından devirlik iki tane fenerium üst a blok kombinesinin olduğu maç. ilgilenenler yazabilir.
  • üst edit: fenerbahçe'nin şampiyonluğu kaybettiği maç olmakta...

josef-ekici-giuliano orta sahası ile çıkarsak çok mutlu olacağım maç. başlama saati 19:00.

edit: istediğim kadroyu yazayım bari.. üşengeçliğimden ötürü anthony isimli arkadaşın on birini değiştireceğim ayıp olmazsa..

__________soldado__________
    _valbuena ______________atıf_
    __________giuliano___________
    _____ ekici_________souza _____
    __hasan______________şener__
    _______skrtel______neto______
  • (bkz: #74654675)

yumlu, topal ve diğerleri... yerli futbolcu oynatmanın yasaklanması gerektiğini gösterecek maç olacaktır.
  • akhisarın zayıf rakibine acımayacağı maçtır. bi dakka lan tinerciler bizi fenerle kardeş yapmıştı dimi, haydi fenerim bastır fenerim.
  • bana göre haftanın sürpriz maçı.

skor tahminim 2-2.
  • cocuk icerip icermedigini merak ettigim mac. cocuk varsa yuruyedursunlar. cocuk yoksa ne denir bilmiyorum.