şükela:  tümü | bugün soru sor
  • ben kendi 11’imi yazıyorum

__________fernandao_________
    ____valbuena ____ giuliano____
    _______ ekici______dirar______
    ___________ souza ___________
    __hasan______________şener__
    _______skrtel______neto______

—————————————————

resmi 11’de bu

_____giuliano__fernandao_____
    __valbuena____________dirar__
    _______topal ____josef________
    __hasan_______________isla__
    ______skrtel______roman_____
    ___________kameni__________
  • fener dünkü maçta çok yoruldu. beşitaş 3 gün, biz 2 gün dinlenecegiz. fener'de 2 kişi (volkan ve alper) cezali, 2 kişi (janssen ve ismail) sakat. ölüm-kalım maçımız. gs maçına kadar puan kaybetmemeliyiz. fener 1-0 yener. muhtemel 11:

kameni - isla, skrtel, roman, h. ali - topal, joseph, ekici, dirar, guiliano - soldado
  • arkadaşlarımın 2 adet fenerıum üst f blok biletlerini gişe fiyatının altına devretmek istedikleri stsl 24. hafta mücadelesi.
  • elimde gişe fiyatının altından devirlik iki tane fenerium üst a blok kombinesinin olduğu maç. ilgilenenler yazabilir.
  • üst edit: fenerbahçe'nin şampiyonluğu kaybettiği maç olmakta...

josef-ekici-giuliano orta sahası ile çıkarsak çok mutlu olacağım maç. başlama saati 19:00.

edit: istediğim kadroyu yazayım bari.. üşengeçliğimden ötürü anthony isimli arkadaşın on birini değiştireceğim ayıp olmazsa..

__________soldado__________
    _valbuena ______________atıf_
    __________giuliano___________
    _____ ekici_________souza _____
    __hasan______________şener__
    _______skrtel______neto______
  • (bkz: #74654675)

yumlu, topal ve diğerleri... yerli futbolcu oynatmanın yasaklanması gerektiğini gösterecek maç olacaktır.
  • akhisarın zayıf rakibine acımayacağı maçtır. bi dakka lan tinerciler bizi fenerle kardeş yapmıştı dimi, haydi fenerim bastır fenerim.
  • bana göre haftanın sürpriz maçı.

skor tahminim 2-2.
  • cocuk icerip icermedigini merak ettigim mac. cocuk varsa yuruyedursunlar. cocuk yoksa ne denir bilmiyorum.
  • yaklaşık 22 bin kişinin beklendiği bir maç olacaktır