şükela:  tümü | bugün
  • buz gibi goldür. tinercilerin tabiki umurlarında değildir. hak, adalet gibi kavramlar ancak onların işine geldiğinde önem kazanır.

edit: sözlükte gerçekten bu kadar andavalın var olduğunu bilmiyordum. futbol kurallarını bilmeyenden tut bunun için başlık mı açılır diyene kadar bir alay gereksiz sürüsü doluymuş.

pozisyon bilgisine gelince sizin güttüğünüz koyun kadar çoban sikmişliğim vardır. 35 ıq ile aptal aptal değerlendirme yapmadan önce şunu bir inceleyin. [https://i.hizliresim.com/lbr57o.png https://i.hizliresim.com/lbr57o.png]

zorunlu edit: pozisyonu ilk eklediğimde ortada yandan görüntü yoktu.lig tv sitesinden ss almak zorunda kaldım görüntünün iyi olmamasının sebebi bu fakat net görüntüler eklenmiş. piero'ya göre 13 cm ofsaytmış onu da yazmamı istedi bazı arkadaşlar.
  • futbol kurallarını bilmeyenlere başlık açtırmasınlar .
  • ya isterse 2 gol yerine saysınlar ne olacak, kendi sahasında 3 yiyen takımın arkasında durulmaz arkadaş. çare ali koç, aykut ölsen üzülmem.
  • tabi ki umurumuzda değildir.
  • vermedilerse 1 tane daha atsaydın koç derler adama.

sen hani büyük fenerbahçesin ya ondan diyorum.
  • sikimde olmayan goldür.

yerlerde sürünen beklerin yanından taşak geçerek geçen akhisarlılar gol atarken de mi hakem hatası vardı?

biz fenerbahçeyiz. sike sike alacaksın maçı. öyle yenilip 2 hafta ağlamayız biz. suçu kendimizde ararız.

not: 2 net penaltı 1 gol verilmemiş. haftaiçinden beri ağlayanlara duyurulur.
  • ofsaytta olan oyuncunun golü atan değil, asist yapanın olduğunu bilmeyen onun bunun çocuklarının ağladığı pozisyondur.
  • pozisyon ofsayt değil. temiz gol.

top içeri ilk doldurulduğunda ceza sahasında topa göre ters köşedeki oyuncu ofsaytı bozuyor. sonrasında verilen kafa pasında zaten uçtaki oyuncu topun gerisinde.
  • benim anlamadığım başlıkta beşiktaşlı kadar galatasaraylı da yazmış. adamlar hala tinerci de tinerci. galatasaray’ın şampiyonluğuna kesin gözüyle bakıyorlar herhalde. siktirin kendinize 4.lük yarışında başka rakip bulun, bizi çekmeye çalışmayın oralara.

pozisyonla ilgili: sol bek ofsaytı bozuyor gibi geldi bana.

edit: pozisyon ofsaytmış zaten. ya 1 metre ofsayttan gol yedik diye burada konuşurken ağlak ilan ediliyorduk. olmayan gol için başlık açıp milletin anasına sövecek kadar mı cahilsiniz, yüzsüzsünüz. hadi fener seneye inşallah...
  • kendi evinde aksihar’dan 3 yiyen takımın taraftarının yersiz serzenişi