şükela:  tümü | bugün
  • utanmaz arlanmazlarin unuttugu daha dogrusu hafizalarindan sildikleri penaltilardir. tarihleri lekeyle dolu iki camia* dünkü kupa finalinden sonra her vicdan sahibi insanin penalti diyecegi pozisyonlara dahi alçakça geceden bu yana algi kasmakta. o halde gecmisi hatirlatalim;

https://twitter.com/…tatus/1128939801833541632?s=19
  • ahmed hassan'ın bile şaşırdığı penaltıdır. büyük ihtimal önce faul yaptığı için düdük çalınmış olduğunu düşünmüş ki hakeme boş boş bakmaktadır.

her ne kadar 240p bile olsa olmayan penaltıdır.

dipnot 1: #fenerol

dipnot 2: iş bu penaltı bu sezon gs'yi haklı duruma getirmez. boka bokla yanıt verilmez.
  • (bkz: iflas eden tüccar eski defterleri karıştırırmış)

ahlak olarak çökmüş bir yapının çırpınışları.
  • beşiktaş’ı falan geçelim de yukarıda bir arkadaş 4 penaltı 2 kırmızı kartın hepsi hatalı karar demiş. ona bir çift sözüm olacak.

(bkz: dünyagöz)
  • artık ali sami ama.. (bkz: turgay şeren) dedirten bir diğer futbol içerikli başlık.
  • son 50 yılı tarayıp anca bunu bulabilmiş gibi bir hava sezdim.

ayrıca linkte iki alttaki yorumu da okumadan geçmeyelim.
  • maçtan sonra beşiktaş taraftarı embesil gibi ama ahmet hassan rakibinin rüzgarından etkileniyor gibi saçmalamamıştır. ben maçı izlediğim esnayı hatırlıyorum hayatımda o kadar saçma penaltılar görmemiştim. o sene beşiktaş'ın samsun faciası ve sonrasında ligden düştüğü bir sezondu ve galatasaray'ın durumu da iyi olmadığı için o maçta diyet gs'ye patlamıştı.

beşiktaş seyircisi sizler gibi değildir arkadaşlar, hakem kendileri lehine hatalı karar verince eyyamcı hakem diye bağıracak kadar cesareti vardır, sizler ise o kadar geçmişe gitmeye gerek yok birkaç yıl önceye gidelim ve umut bulut'un aldığı penaltı sonrası hakemin kırmızı kart gördüğü maçı hatırlayın, tüm stat haksız kazandığı maçta rakip takım ile eğlenme amaçlı her pasta oley çekmişti. hayatımda gördüğüm en büyük utanç sahnelerinden birisiydi. herkes o galibiyetin haksız olduğunu biliyordu, o maçtan sonra hakemlikten men edilen birisinin yönettiği maçta, salih dursun'un hareketi ile tüm dünyanın hatırladığı bir maçta tüm seyirciler yüzsüzce bu haksızlığı alkışlamıştı.
  • --- spoiler ---

"var" olamadan verilmiş kararlardır her hakem hata yapabilir fakat bir hafta içinde var'a bakarak 4 penaltı ve 2 kırmızı verilmez ve hiçbiri doğru karar değil.

--- spoiler ---

hicbiri dogru degil diyor. nerenle izliyon cocugum sen?

linnesinki penalti degilse, penalti ne? kirmizi icin hakemi bicaklamasi lazim tabii miguel lopezin.

tanim: komedi penalti.