• akp'liler kadar 'taraftar' olamamam ve özeleştiri kültürümün 0 (yazıyla 'sıfır') olmaması nedeniyle, an itibariyle edindiğim kötü huy.

o kadar yolsuzluk dosyası çıksın, bu dosyaları inceleyenler görevden alınsın, milletvekilleri istifa etsin ve hatta biri istifa ederken 'başbakan ne dediyse onu yaptım' diyerek rte'yi istifaya davet etsin, fethullah beddualar etsin, istanbul'un içine sıçılsın, avro 3 lira, dolar 2.15 olsun, uçaklara türkiye'nin en çok satılan gazeteleri alınmasın ama gel sen yine de akp'ye toz kondurma.

imreniyorum yeminle.
  • bana zerre faydası olmayan vergiyle varlıgımı elimden alan yolsuzluk iddialariyla karsı karsıya kalmasına ragmen zeytinyagı gibi üste cıkıp "bize karsı paralel gücler darbe yapiyor" diye edebiyat yapan bir hükümete sonsuz güven duyma hissinden kaynaklı kıskanmadır. ben sevgilim "şurdaydım" dediginde baska yerde olma ihtimaline karsı bile uyuz olan bir adamken kutudaki paraların iyi niyetle oldugunu soyleyen hükümete inanan taraftarları kıskanıyorum.
    gazetecisi, destekcisi herbirseyi, gayet rahatlıkla sorusturma acan savcıya tepki gosterip adamcagızı suclayabiliyorlar. ben bu rahatlıgı bu vicdan genişliğini , kendinden gecmisligi kıskanıyorum. ben de ne ictilerse ondan istiyorum, yoksa yasanmaz bu hayat.
  • bu entry'i yazdığımda dolar 2.15 imiş... geçmişe bakıp acı acı gülümsememi sağlamış olay.
  • sonuna kadar haklı olunan eylemdir. bende kıskanıyorum akp'lileri hemde deli gibi.

kaldı ki akp'li kafası nı kıskanmayan biri varsa hiç güzel bir kafa yaşamamıştır. hiç.
  • akp'liler partisini ve liderini o kadar benimsemiştir ki katiyen toz kondurmaz. abisi, kardeşi, babası gibi görmektedir liderini... temiz çıkacağına inanır doğal olarak. sonuna kadar savunur. tabi kalbinde sevgi olmayanlar bunu anlamaz. anlamaları da beklenmez. anca kıskanıyoruz deyip dalga geçerler... körü körüne savunmak kabul edilemez ama anlaşılabilir bir durum. ak parti'de bazıları adaletin herkese lazım olduğunu unutmuştu. iyi oldu. ak partiyi sevenler yargılamasın. ama nefret edenler de buna kalkışmasın. hatta en iyisi ilk taşı en günahsız olanınız atsın.
hesabın var mı? giriş yap