• hükümetin en buyuk destekcilerinden birinin programinda 7-8 yildir yer aliyorsun. sonra gelmissin yok ozgurlugum, yok kadin haklari.

ebru gündeş ayni programda benim kocam sucsuz uhuuu diye aglarken cikip destek vermedin mi?

en cok da size gicik oluyorum. siz istediginiz gibi yasiyorsunuz ama ak partiyi destekliyorsunuz. biz garibanlar sizin gibi yasamaya kalksak "aha bu komunist, ateist, terorist" oluyoruz. bi oyle bi boyle olma yok olursun.
  • patronuna ilk telefon gitmiştir çoktan. haftaya o ses türkiye'de kibariye yalakasını görürsem şaşırmam.
  • gereksiz ve boş bir açıklamadır.

geçen gün o ses türkiye yarışmasında da sahneye çıkan güzel kadınlara, erkek seyirciler tarafından alkış ve ıslıklarla adeta bir taciz yapıldığını söyleyip bu durumu kınamıştı.

bunu söyleyen kişinin sahneye çıkan yakışıklı yarışmacılara seksi bakışlar atarak takımına katma çabasına girmesi taciz kategorisine girmiyor sanırım.
  • sürekli yaladığı için kendine bir şey olmaz zannedenen ünlü kişinin hezeyanıdır. içerik olarak haklı da olsa, bu zihniyeti yaymakta olan siyaseti desteklerken bunları düşünmemiş olduğu, o anda kadın erkek ayrımcılığının farkında olmadığı ve sadece kendi başına bir şey geldiğinde isyan ettiği için maslesef destekleyemiyorum.
    bir duruşun olacaksa sıla gibi olmalı arkdaş. ama kimden neyi bekliyorum ki ben..
  • keşke herkes yeri geldiğinde böyle dik durabilse. tabi sadece bu konularda değil, kadınlara ve çocuklara karşı alınmış her kararda, kötü söylenmiş bütün sözlerde ve bulunulmuş zarar verici davranışlarda; her daim ses çıkarsalar keşke...
  • içinde bulunduğumuz dönemi düşünürsek, helal dediğim hareket. kendisine verilen erdoğan tepkisi de yersiz değil ama kadınların bu tip durumlarda geri vites yapmak yerine, "hadi canım hadi arkadaşım" şeklinde tavır koyması çok hoşuma gidiyor.

bu duruş, üstelik, hadiseye artı değil eksi yazar. feministlerin çok sevip sahiplendiği biri değil neticede, yaranacağı bi kitle yok. bilakis tepki çekeceği yer daha fazla.

o yüzden bonuslu alkış. "ikiyüzlülüğünüzü de alın gidin burdan" demiş. aferin kız! vur belçika'yı bam bam bam! az avrupa havası alsınlar.

sıfııır toleraaans hadi git duurrmaaa...
  • nez'in sakın sakın ha isimli başyapıtını kral tv'de izlemiş çocuklarız.
    not: geçiniz,efenim.
  • türk vatandaşı bile değilken artistlenmek kolay oluyo tabii.
  • --- spoiler ---

maalesef ülkemizde kadın erkek ayrımı 2018 yılında bu kadar yoğun bir şekilde var ise, işimiz zor. ama ben bir kadın olarak bunun için savaşmaya ve özgürce sanatımı yapmaya ve yaşamaya devam edeceğim.
    --- spoiler ---

(bkz: bir gülme geliyor)

bunların kaçı kadın hakları hakkında savunma yapıyor? neler oluyor lan ülkede. şimdi mi aklınıza geliyor.
  • bu klibe erotik diyen zihniyet 9 yaşındaki kız çocuğu ile evlenmeyi caiz kabul etti.

olm bu klip gayet normal bir klip. tamam şarkı b.k gibi ama klip gayet normal hatta gereğinden fazla bile giyinikler. *

sözlük olarak her tarafındayız hadise.
hesabın var mı? giriş yap