şükela:  tümü | bugün
  • fazla söze gerek yok, bir resim bin sözcüğe bedeldir. dün siparişini yemeksepeti.com üzerinden vermiş olduğumuz etiler adanalı hasan kolcuoğlu'ndan gelen 3 lahmacunun ilki şu şekildeydi:

https://c1.staticflickr.com/…89457_be62631d8f_k.jpg

geri kalanları ya bu kadar, ya da daha rezaletti. saat akşam 10 olmasa çok daha emin olduğumuz alternatifleri tercih ederdik. risk aldık, bu rezalete maruz kaldık.

yemeksepeti.com'dan resme link içeren yorumumuzu yazdık, ama paylaşılmayacağından, gerekirse buna "link almıyoruz" şeklinde bahaneyle yaklaşılacağından eminim. bence böylesi yorumları alınca restorana şantaj yapıp para karşılığı yorumu koymuyorlar. yemek sepetinde çalışan 1 tane bile yetkili ve çıkarcı insan varsa bu olayları böyle işletmeleri kaçınılmaz olurdu.

böylece tarihe not düşelim ki belki bir iki insanı bu pişmanlığı yaşamadan kurtarırız. bir düşünün, herhangi bir restoranda oturuyorsunuz, lahmacun sipariş ettiniz, ve önünüze bu geldi. garsonla yüz yüze geldiğinizi hayal edin. böyle hayal edince komik ve absürt, eve söyleyince korkunç ve travmatik oluyor. öyle bir rezalet işte.
  • 9/10luk rezalettir.
  • etiler yazısında daha fazla et var.
    afiyet olsun onla doyarsın artık.
  • dürüm yapıp yenildiğinde kıymalar homojen olarak her ısırığa eşit olarak yayılabilirmiş aslında.
  • hocam sana güveç göndermişler. siparişi bir kontrol et istersen pek lahmacuna benzetemedim *
  • ekşi sözlüğün ağlama duvarına dönmesi.
  • kafanıza taş düşse, ayağınızı boka bassanız rezalet başlığıda açacakmısınız merak ediyorum.
  • sana müstahak. sizin gibi her sikini taşa değdiren adam gelip rezalet başlığı açtıkça bu rezalet başlıklarının bir anlamı kalmıyor.

şimdi sen 3 tane siktiri boktan lahmacun söylemişsin ve keyfine göre gelmemiş.

başka birinin evladı ise hastanede doğum sırasında ihmalden kalıcı hasarla tedaviye alınıp türlü çeşitli hukuki süreç nihayetinde bir sonuca bağlanmayınca rezalet başlığı açıyor.

söyle bana gırtlağına dürüm soktuğumun evladı hangisi “rezalet”?

ha şu olur, sen lahmacun söylersin, resimdeki gibi gelir, restoranı şikayet edersin, yemeksepetinden senin adresini almış olan bu lavuklar gelip hakettiğin şekilde dayağını atarlar, ondan sonra rezalet diye başlık açarsın e mi kuşum?

boğazına sıçtığımın şımarığı.