şükela:  tümü | bugün
 • daha önce sözcü gazetesinin magazin bölümünün kadın istismarıyla ilgili bir olayla ilgili şurada #5538521 başlık açmıştım.

  (bkz: sözcü gazetesinin kadın istismarı)

  bugün yine bir istismar ve iki yüzlülük ile yine karşımızdalar.

  https://i.hizliresim.com/z0vr2d.jpg

  sözcü gazetesinin magazin bölümü bugün hadise'nin klibinin erotik bulunmasına olan tepkisini bugün haber yapmıştı. buraya kadar bir şey yok.

  ama esas mesele haberin altına indiğinizde aynı kliple ilgili yaptığı bir diğer haber.

  o da işte burada: https://i.hizliresim.com/a1q5ap.jpg

  "hadise yeni klibiyle sınırları zorladı"

  başlığa gel hele. kardeşim sen kimsin de sınır çiziyorsun? bir kaç tık alabilmek için yazdığınız sekshikayeleri.com tarzında yazılarınızla milleti hedef gösterip bir de tepkilerini haber yapıyorsunuz.

  hadise de aynı benim yaptığım eleştiriyi yapmış demiş ki:

  --- içerik ---

  “ben klibime verilen ‘erotik’ damgasına katılmam ve izin vermem! bir kadın bir aşkı anlatan ve yansıtan sahneler çekince ‘erotik’ oluyor ama erkek sanatçılarımız istedikleri gibi kadın mankenler/oyuncularla çektikleri sahneler nedense hiç ama hiç ‘erotik’ kategorisine girmiyor. ben bir kadın olarak buna boyun eğmek zorundamıyım? hayır. “erkektir yapar, kadındır susar” zihniyetine sonuna kadar karşı çıkıyorum! maalesef ülkemizde kadın erkek ayrımı 2018 yılında bu kadar yoğun bir şekilde var ise, işimiz zor. ama ben bir kadın olarak bunun için savaşmaya ve özgürce sanatımı yapmaya ve yaşamaya devam edeceğim.”
  --- içerik ---

  ya siz yeni akit kafasıyla haber yapın, ya kadın istismarının karşısında durun. bir tarafınız belli olsun önce. bu ne lahana turşusudur?