şükela:  tümü | bugün
 • başıma gelmiş rezalettir.

  ben de çoğu kişi gibi ilk çıktığında ücretsiz üyelikten faydalanmak istedim. daha sonra gibi dizisini izleyip başka izlenebilecek bir şey bulamayınca iptal etmek istedim. sitede hesap kapat diye bir şey koyulmadığı için yapamadım. ödeme yöntemi, kart bilgisi falan da değiştirilemiyor. ben de internette aramalarım sonucunda profilini sil bilgisine ulaştım. bir kendi profilim bir de çocuk profili vardı. ikisini de sildim. tekrar döndüğümde ikisi de silinmemiş duruyordu ve hala aylık abone görünüyordum.

  neyse dedim daha koymamışlar üyelik iptalini. bir iki güne koyarlar. bugün bir daha girdim siteye. hesabınız kötüye kullanımdan bloke edilmiş şifrenizi unuttum deyip tekrar şifre alın yazıyordu. dedim herhalde profili sildiğim için düşmüş. yine de aboneliğime bakayım ne durumda dedim ve şifremi değiştirip yine girdim. o da ne?

  girişte uğur diye bir profil açılmış.
  görsel1 bu ne lan dedim uğur kim? ben kendi ismimle açmıştım.

  neyse sonra anasayfaya girdim. enes batur'u izlemeye devam edin yazıyor. görsel2 ulan ben hayatımda enes batur izlememiş 35 yaşında bir adamım. sitede de sadece gibi dizisini izledim bir de başka birkaç programa göz attım sadece. enes batur'un programını görmedim bile.

  yine neyse dedim. bi hesabıma bakayım aboneliğim iptal edilmiş mi diye. o da ne? şok oldum. hem üyelik devam ediyor. 7 ocak'ta para kesilecek diyor hem de hesap burak karacan diye bir başkasının üzerinde görünüyor. kart ise benim kartımın son 4 hanesi. silinemiyor da değiştirilemiyor da kart bilgisi, ödeme yöntemi.
  görsel3
  görsel4

  arkadaşlar böyle bir şey nasıl olabilir? bu ne saçmalıktır?

  edit: görselde mail adresim görünüyordu onu kapattım.

  edit2: exxen platformuna üye olanlar akılsızdır hak etmişsin falan diyen olmuş. sadece merak ettim ne var ne yok diye. bir de feyyaz yiğit ile volkan öge'nin ne yaptığını merak etmiştim. birkaç güne üyeliğimi iptal etmeyi düşünüyordum zaten üye olurken. ücretsiz diye merakımı dindirmek istedim sadece.

  son edit: yardımcı olan, yol gösteren arkadaşlara teşekkür ederim. kart bilgilerinin çalınmış olma ihtimaline karşı bankayı arayıp kartımı iptal ettirdim. yeni kart gelecek. bundan sonra da sanal kart kullanacağım artık. en güvenli yol oymuş.

  sonun sonu edit: gelen bir mesaja göre exxen eski kart üzerinden çekim yapıp yeni karta yansıtabilirmiş. müşteri hizmetleri ile görüşmem daha iyi olurmuş. müşteri hizmetlerine hesap kapatma nasıl olur deyince sitede olmayan butonları işaret ediyor. halledeceğiz, size döneceğiz falan deniyor. yapacağın işe acun senin ya.
 • üyelik iptali için faks çekmeyi unutan bir suserin başına gelen rezalettir.
 • derhal tüketici hakem heyetine başvurunuz. adamlar resmen 500 bin kişiye vurgun yapacaklar.
 • rezalet puanım 10 üzerinden 100
 • dur daha asıl rezaletler kartlardan para çekilmeye başlanınca olacak.

  sonra ekşideki ayaklı reklamlar başlık açar (bkz: exxen'in 1 haftada 5 milyon tl kazanması)
 • şimdi bu sorunu 500.000 kişi düşünecek ve çözüm arayacak yazar kardeşim. geçmiş olsun. acuna güvenmen yüzünden rezalet puanım 1/10.
 • ben de bu konuda bir youtube videosuna denk geldim. üstelik kredi kartı silme kısmı falan da yok. profili silince kredi kartı bilgisi kalıyor. tahminimce 7 8 ocak olduğunda twitter ve ekşi milyonlarca "habersiz kredi kartı çekimi" şikayetleri ile dolacak.
 • bahsi geçen yeni dijital platform hakkında açılacak rezalet başlıklarının ilkidir. gerçekten ne bekliyordunuz çok merak ediyorum. yaptığı her proje gibi bu da yalan, dolan ve göz boyamadır. haftalardır aynı kişiler benzer şekilde reklam başlıkları açıyordu. sonuçta yapılan işin balon olduğu belliydi. haydi şimdi el ele malum kişinin nafakasını ödeyin