şükela:  tümü | bugün
103 entry daha
  • doğal olduğundan dolayı kurt yaşamaktadır, doğal olmasa yaşamayaz.
    başlığı açab kinder sürpriz yumurta ürün müdürü olabilir.
    torku bira gibi bir şey beklerken rezalet gibi rezalete denk geldik, şaka maka ozmo nedir ya markette alanı görürken bile üzülüyorum.
  • böyle boktan şeyleri eve sokmanız esas kabahat zaten
  • sürpriz yumurtaların yetersiz ambalaj kalitesinden dolayı gerçekleşmiş olaydır. paketleme veya üretim esnasında bir hata yapılmış olsaydı ,sizi sinek larvası değil , koskoca bi sinek karşılaması gerekirdi. büyük ihtimalle market kötü şartlarda depoladı. zaten ambalaji gevşekce sarılmış bir aleminyum folyodan ibaret çikolatanın üstüne sinek yumurta bıraktı , siz pakedi alıncaya kadar da yumurta çatladı, larva oldu. açıkcası ozmo değil de satıcı ile bağıntılı bir rezalet olduğunu düşünüyorum.
  • 10/10
  • hiç begenmezdim, guvenmezdim zaten bu markaya
  • videodaki tek sağlıklı görünen şey o minik kurt.
  • bencede, tek sağlıklı görünen şey minik kurt. ambalaj desen alüminyum, çikolata desen artık hangi kimyasalsa. lütfen çocuklara içinden çıkan oyuncağı verin sadece, diğer şeyleri hemen atın.
  • adı üzerinde sürpriz yumurta.
  • ınsanlar canlarindan cok sevdikleri cocuklarina bu tip seyleri nasil yediriyorlar anlam veremiyorum. surpriz desen degil, yumurta desen degil, cikolata desen degil, oyuncak desen degil. bu yonuyle de bana gore ciddi bir rezalet.
7 entry daha