şükela:  tümü | bugün
  • birazdan başlayacak olan maç. sonuç ne olursa olsun

(bkz: hakemler yüzünden)
    (bkz: hakemler)
  • ilk periyot 27-10 fenerbahçe üstünlüğü bitmiştir.
  • fenerbahçe'nin her sene bir hezimet yaşaması gerektiğini gösteren maçtır. geçen sene baskonia'dan alınan ağır yenilgiden sonra takım toparlanmış şaha kalkmıştı. bu sene henüz böyle bir maç olmamıştı. olimpiacos hezimeti bu açıdan oldukça hayırlı olacaktır.
  • bizimkiler 100 için kastırdılar ve başardılar.

100-74

gergin doğrudan soyunma odasına gitti.
  • gergin'in obradoviç ile maç sonu giriştiği meşhur ve de dostane diyaloglara nedense ara verdiğini gözlemlediğimiz maçlardan biri daha.

yalnız şu efes'in hali nedir arkadaş.
    eskiden ne zor şeydi efes'i yenmek.
  • şu günlerde devam eden efes boykotuna destek verdiği için fenerbahçe'ye teşekkür ettiğimiz maç. *
  • gergin bu sefer hakem makem de diyemedi. iki dakka kalkamadı yerinden sonra kimseyle el sıkışmadan direk soyunma odasına gitti.

ya bu adama tam acıyacam, "en iyi benim" "obradovic benim sayemde geldi, benim yüzümden getirdiler" sen beni ancak boş tribünler karşısında yenersin" "obradovic provake ediyor" bunlar aklıma geliyor acıyamıyorum.

yalnız doğuş balbay yine efsane oynadı.
  • obra'nın ergin'in ağzını suratını tekrar parçaladığı maç.
  • gün geçmiyor ki ergin ataman küsmeden, ağlamadan fenerbahce maçından ayrılsın.

neymis efendim averaj gib dert yokken neden 100 atilmis. taraftar istedi takim da karsilik verdi. bu kadar basit.

tabi gs’den sonra tikir tikir maas aldigi bir ortamda calisiyo ya arkadas, sozlesmesine bisey olsun istemiyo.

bu arada ne zaman obradovic’i yendi de f4 disina itti bu arkadas? bilen varsa mesaj atsin.