şükela:  tümü | bugün
  • tsi ile 19:30'da anfield road'da oynanacak premier ligde haftanın mücadelesi.

liverpool ligde 50 puanla 3. sırada. tottenham da liverpoolun 2 puan gerisinde 48 puanla 5. sırada. şampiyonlar ligi mücadelesi için kritik maçlardan biri. halihazırda man citynin şampiyonluğu kesinleşti. bundan sonra yalnızca şampiyonlar ligi yarışı var premier ligde.

ligin ilk devresinde wembleyde tottenham liverpoolu 4-1 yenmişti. bakalım liverpollu oyuncular tıpkı city maçındaki gibi güzel futbol oynayıp rakiplerini yenmeyi başarabilecekler mi?

haftanın seyir zevki yüksek maçı olacağına inanıyorum..
  • geçem haftaki tottenham-manu maçından daha zevkli geçeceğini umuyorum. karşılıklı goller olabilir, liverpool manu değil sonuçta.
  • futbolun aslında ne olduğunu bize göstermesini beklediğim maçtır. gönül liverpool'dan yana elbette.
  • liverpool'un yine zenginden alacagi mac.

skor tahmini 2-1. goller; mane, can, kane.
  • klopp'un stoperde yine rotasyona gittiği maç. bari bu maçta yapma be adam!

edit: çok sevinmeyin yeriz şimdi.

edit2: trent'in 2. yarı başlarında çıkarılması lazım. kaşınıyor az kaldı kırmızı yemesine.
  • ingilizi, ingilize kırdıracaklar, kan, ter ve göz yaşı akacak. kardeş kardeşi tanımayacak. olmaz olsun böyle ayak topu.
  • (bkz: işte premier lig bu)

manyama manyama manyama !!! oh my god !

deli gibi maç oluyor ama 8 entry var. futbolsever değil bizim insanımız taraftar.

mane'nin fiziksel olarak değil ama zihinsel olarak afrika kupasına gittiği bir başka maç. sezona fırtına gibi girip bu kadar düşüş inanılmaz. sırf ederson'u azcık kıtladı diye 3 maç ceza verip adamı futboldan soğuttular. halbuki premier lig standartlarında normal bu tarz işler.

salah ise yolda yürür gibi gol atıyor. inanılmaz. mental olarak world class golcü oldu. zaten diğer her şey vardı kendisinde.

1-0 devam ediyor. dakka 44

loris karius da iyi kaleciymiş. pickford'un 35 milyon olduğu yerde 7-8 e alındıysa gayet iyi.

edit: salah iyi dedik o dakikadan sonra 2 gole mani oldu. şom ağızlı mıyım neyim anlamadım.
  • wanyama'nın çok çılgın bir gol attığı maç. yıllar önce ömer üründül'ün essien'in o meşhur golünde allah ne verdiyse vurdu tanımını yaptığı gole çok benzer bir gol attı wanyama. ayrıca bu klopp'a akıl sır erdiremiyorum lovren nedir, mane neden oyundan alınır ben anlamıyorum ne düşünüyor acaba.
  • işte futbol bu be