• volkswagen arena'da gerçekleşecek konser.

biletler için tık
  • çarşamba gününe denk gelen konserdir. hepi topu üç şarkısını biliyorum bu grubun ama her birini defalarca, keyifle dinledim. sanırım gideceğim. grubun vitrini:

every other freckle
    hunger of the pine
    left hand free

edit: bir de klipleri gerçekten çok güzel.
  • gitmek için can attığım konser.

fakat iş güç kafası yüzünden uzun vadeli plan yapamadığımdan bileti alsam mı almasam mı halen kararsızım.

05 mart 2018 itibariyle ayakta katagori 105 lira olarak gözüküyor.
  • öğrendiğimden beri midemde kelebekler uçuşuyor fakat neden çarşamba? ben 5te işten çıkıp, kıta değiştirip bu konsere nasıl gidebilirim? peki gittim nasıl dönebilirim? peki döndüm sabah işe kim gidecek?

kendilerini ilk breezeblocks ile tanıyıp çok sevmiştim. zaten ingilizler elini neye atsa hakkını veriyor özellikle alternatif - indie rock grupları efsane oluyor. hiç canlı performanslarını izlememişim, umarım bir ilk olur.
  • muazzam konser olacak, kesinlikle kaçmaz. biletleri kaptık, içimiz rahat beklemedeyiz.
  • uzun zamandır adam akıllı konser olmuyordu. neyse ki bu yaz geliyorlar da iyi müzik dinleyeceğiz.
  • kesinlikle gideceğim konser.
    taro ve nara'nın bendeki yeri ayrıdır.
  • 2 yildir her dinleyisimde nabzimi iki katina cikaran, hayatimda olmasaydi gercekten farkli bi insan olacagima inandigim guzel alt-j'm ile bulusacagim sonunda. keske bu bulusma istanbul'da olmasaydi ama yapacak bir sey yok. nabzim 4x.
  • massive attack ile aralarında iki gün olsaydı enfes bir üç gün gecirebilirdim işten dolayı 1000 km öteden gelemem iki defa gelsem kalamam çalışıyorum.

massive attack bileti temin edemezsem matilda yıl dinliyip gökyüzüne bakabilirim
  • breezeblocks ile keşfettiğim grup olmuştu. her şeyleriyle harikalar. özellikle klipleri. konserleri de aynı albüm tadında ve soundu, kaliteleri hep yerinde gözüküyor videolardan izlediğim kadarıyla.

biletler ilk açıklanmadan iki gün önce keşke gelseler diye sayıklıyordum malum olmuştu denilebilir.

neyseki biletleri kaptık, bayadır bir konsere bu kadar heyecanlanmamıştım.
hesabın var mı? giriş yap