şükela:  tümü | bugün
  • kredi çekmeyi düşünen bir vatandaş olarak 1 hafta gecikmenin pişmanlığını fazlasıyla yaşamam dolayısıyla bu başlığı açıyorum

evet eğer böyle bir lobi varsa bugün itibariyle kazandığı ortadadır.

kredi faizleri geçen hafta %1.86’ydı.
    hafta başı %2.02’ye çıktı. bugün %2.14’e fırladı.

bir süre önce kredi kartları için akdi faizi 2.02 gecikme faizi %2.52 olarak değişmişti.

dün bankadan gelen mesajla ağustos ayı itibariyle ek hesap faizlerininde kredi kartı faizlerinin seviyesine çekileceği belirtildi.
  • zam üstüne zam.

otomobil ve konut satışları düştü.

dolar ve euro aynı tas aynı hamam.

vergi üstüne vergi.

suriyeliler bir yandan.

kredi faizleri artmış iyice.

enflasyon yüzde 15 dediler.çarp ikiyle gerçek enflasyon yüzde 30.

beter olalım.

bunu istedi bu halk.

he bu arada, adettendir.

*
  • istikrarlı ekonominin göstergesidir.
  • (bkz: faizlerin)
  • bazılarının gözbebeği inşaat sektörüne vurulmuş darbedir.

çoook iyi oluyor, inşallah bir tane ev satamazsınız. o betonlar elinizde patlar, bundan nemalananlar da perişan olur.
  • beklenendi. 1,5 ay kadar önce bir devlet bankasından 1.18 faiz oranıyla ihtiyaç kredisi çekmiştim. az da bir meblağ değildi ama, şimdiki aklım olsa daha fazlasını çekerdim.
  • halkın isteği halkın istediğidir. araya bir miktar yaşlar (kurunun yanındaki) girecek olsa da su veren itfaiyenin hortumunu sikeyim.
  • ben hep 50bin tl'lik kredi çektiğim için beni ilgilendirmeyen olay.
  • orgazm üstüne orgazm yaşatandır. ohhh canıma değsin. tüm inşaatlarınız elinizde patlasın. sudan ucuza alalım biz de.
  • kredi faizleri mi yukselmis, issiz mi kaldiniz, sigaraya zam mi geldi, arabaniza benzin alamiyormusunuz, dukkaniniza musteri gelmiyor mu.
    banane amk.