şükela:  tümü | bugün
 • malum problemden dolayı başlık bu şekilde girilmiştir. asıl başlık 4 temmuz 2018 ysk verilerinin aa verileriyle birebir örtüşmesi mucizesi şeklinde olacaktı başlık.

  açıklanan verilere göre ysk da aadan almış sanırım verileri bu nasıl kepazelik amk. sen 10 gündür o kadar itiraz edilsin sandıklar tekrardan sayılsın hoppp seçim akşamı alelacele anadolu ajansının verdiği verilerle aynı sonucu bul. yuhhh amk gerçekten yuhhh amk. vatan partisinin oy oranını bile bilmiş anadolu ajansı. o zaman ysk kardeş sen bi zahmet istifa et de anadolu ajansının önü açılsın. senin 10 günde açıklayamadığın veriyi adamlar 5 saat içinde açıkladılar.

  sonuçların görseli

  kaynak

  edit : abi bağımsız olarak seçime giren hüdaparın bile oy oranını firesiz bilmişler. aa zaman makinesi icat etti de haberimiz mi yok harbiden.
 • yukarı.
 • (bkz: ysk kim? chp'de mi oynuyor?)

  bu ülkede artık hiçbir şeye şaşırmıyoruz. kendimizden çok başkası için hırpalandık hep. bu nedenle keyifleri bilir. isteyen istediği kadar çalabilir. geri alacağız nasıl olsa.

  o zamana kadar bugün destek verenler de derdini çeksinler. cidden hiç elleme. boşver.
 • muharrem ince hala "çok hile yok diğer seçimde kazanacaz" diye milleti yesin.

  zaten bir sonraki seçimde halkın verdiği oylar sayılacak. kendi sistemlerinde önceden yapılan oylama gerçekleşmeyecek değil mi?

  artık çok iyi biliyoruz muharrem ince...
  senin de kurtlar sofrasında yerini aldığını. chp başına geç, tayyip siyaseti bırakana kadar orada bekle bir şey yapmadan. sonrasında da kader yüzüne gülerse başa geçne fırsatı yakala.

  yemezleeeer...