şükela:  tümü | bugün soru sor
 • amerikalıdır. 4 yaşındaki kız çocuğunu taciz ederken yakaladığı 47 yaşındaki adamı döverek öldürmüştür. bölge halkı “çocuklarımızı korumak için biz de aynısını yapardık, öldürülen kişi hakettiğini buldu” diyerek tacizciyi öldüren babayı desteklemiş.

  politik doğrucu olamayacağım, bir baba olarak aynısını yapardım diye düşünüyorum. ama türkiye'de daha çok tecavüzcülerin arkasında durulduğu için, kravat takan tecavüzcüye indirim uygulandığı için, 14 yaşındaki çocuğun rızası vardı diye peşkeş çekilmesine razı olunabildiği için bunlar bize uzak geliyor.
 • o an muhtemelen aynı hışımla hepimizin olacağı adam bu.. alacağı cezayı merak ediyorum. cezayı alırken bir çok insan tarafından da halk kahramanı ilan edilecektir.

  iki ucu boklu değnek..
 • türk olsaydı "4 yaşındaki kızını taciz eden adamla evlendiren baba" olabilirdi. (bkz: no comment)

  edit: ilk entr'nin ilk kelimesi "amerikalıdır"

  anayasa
  dördüncü bölüm
  siyasî haklar ve ödevler
  ı. türk vatandaşlığı
  madde 66- türk devletine vatandaşlık bağı ile bağlı olan herkes türktür.
  türk babanın veya türk ananın çocuğu türktür. (mülga cümle: 3/10/2001-4709/23 md.)

  size buradan ırkçılık çıkmaz, yallah başka kapıya.
 • yanlış yapmıştır. kesin 4 yaşındaki kızı bu tacizi hakedecek bir imada bulunmuştur. o yüzden yazık olmuştur adama. hele bi bakmalılar önce bu taciz kızın psikolojisini bozmuş mu? bozmadıysa iyice bok yoluna gitmiştir adam. ah be adam gelsene türkiye'ye istediğini sik, istediğini taciz et sikini sallaya sallaya gez. sen çok yanlış gitmişin be rahmetli.
 • benim görüşüme göre ceza almayacak (ya da en azından ciddi bir ceza almayacak), gerçekleştirdiği eylemde sonuna kadar desteklediğim babadır, adamdır.
 • teksas mı lan burası diye baktım, hakkaten teksaslıymış.
 • her şeyden önce babadır. yaptığı şey doğru demiyorum fakat yargılamadan önce empati yapmak gerek. bebek sayılacak yaştaki kızının başına böyle bir şey gelse kaç kişi sakin olabilir?
 • ceza almamasını, alsa da basit bir "dayak atma" cezası almasını umduğum adamdır. girsin 2 ay yatsın çıksın.

  abi gözünle de görüyorsun yani. suç üstü yapıyorsun. sadece döverek adamı öldürdüğü için hümanistler bayram etmeli, ben dünyaya nasıl böyle bir evlat getirirsiniz lan diyerek ana babasını da öldürürdüm adamın.