• amerikalıdır. 4 yaşındaki kız çocuğunu taciz ederken yakaladığı 47 yaşındaki adamı döverek öldürmüştür. bölge halkı “çocuklarımızı korumak için biz de aynısını yapardık, öldürülen kişi hakettiğini buldu” diyerek tacizciyi öldüren babayı desteklemiş.

politik doğrucu olamayacağım, bir baba olarak aynısını yapardım diye düşünüyorum. ama türkiye'de daha çok tecavüzcülerin arkasında durulduğu için, kravat takan tecavüzcüye indirim uygulandığı için, 14 yaşındaki çocuğun rızası vardı diye peşkeş çekilmesine razı olunabildiği için bunlar bize uzak geliyor.
  • yanlış yapmıştır. kesin 4 yaşındaki kızı bu tacizi hakedecek bir imada bulunmuştur. o yüzden yazık olmuştur adama. hele bi bakmalılar önce bu taciz kızın psikolojisini bozmuş mu? bozmadıysa iyice bok yoluna gitmiştir adam. ah be adam gelsene türkiye'ye istediğini sik, istediğini taciz et sikini sallaya sallaya gez. sen çok yanlış gitmişin be rahmetli.
  • türk olsaydı "4 yaşındaki kızını taciz eden adamla evlendiren baba" olabilirdi. (bkz: no comment)

edit: ilk entr'nin ilk kelimesi "amerikalıdır"

anayasa
    dördüncü bölüm
    siyasî haklar ve ödevler
    ı. türk vatandaşlığı
    madde 66- türk devletine vatandaşlık bağı ile bağlı olan herkes türktür.
    türk babanın veya türk ananın çocuğu türktür. (mülga cümle: 3/10/2001-4709/23 md.)

size buradan ırkçılık çıkmaz, yallah başka kapıya.
  • benim görüşüme göre ceza almayacak (ya da en azından ciddi bir ceza almayacak), gerçekleştirdiği eylemde sonuna kadar desteklediğim babadır, adamdır.
  • texas yasalarına göre suçlu değilmiş. texas yasaları cinsel saldırı altındaki birini kurtarmak için vatandaşlara ölümcül güç kullanma yetkisi veriyormuş.
    kaynak
  • her şeyden önce babadır. yaptığı şey doğru demiyorum fakat yargılamadan önce empati yapmak gerek. bebek sayılacak yaştaki kızının başına böyle bir şey gelse kaç kişi sakin olabilir?
  • o an muhtemelen aynı hışımla hepimizin olacağı adam bu.. alacağı cezayı merak ediyorum. cezayı alırken bir çok insan tarafından da halk kahramanı ilan edilecektir.

iki ucu boklu değnek..
  • tatlı su hümanistlerini ortaya çıkarmıştır.

bir an o manzarayı gözünüzün önüne getirin. 4 yaşındaki yavrunuza orospu çocuğunun teki cinsel istismarda bulunuyor ve siz de suç üstü yakalıyorsunuz. ben o adamı parçalarına bile ayırırdım, bu abi az bile yapmış.
  • hümanist olmadığımdan galiba, tamamen haklı bulduğum baba. dört yaşındaki çocuğu taciz eden adamın yaşam hakkını umursamıyorum.
    kendi çocuğunu taciz eden bir adamı yakaladığı anda ''tatlım bu yaptığın hiç hoş değil'' diyerek ortamı sakince terk edecek bir insan var mıdır bilmiyorum. tabi orası amerika olduğu için, adalete teslim etme seçeneği de vardı, anasını ağlatırlardı. ama bu olayı türkiye'de düşün, teslim edecek bir adalet yok, oracıkta gebertirsin. çocuk belki taciz edildiğiyle kalır ama başka çocukların travmasını önlersin. hem belki kravat takarsan mahkemede, iyi hal indirimi alırsın. tecavüzcüye veriyorlar bu indirimi ülkede, tacizciyi öldürene de vermeliler.
hesabın var mı? giriş yap