şükela:  tümü | bugün
  • başlığın aslının; "4 yaşından beri akrabaları tarafından tacize uğrayan çocuk" olduğu hededir.
    çok ilginçtir ki, dünün konusu ve olayı olmasına rağmen ekşi'de gündem olmamıştır.
    buralara da mı, bu haberler artık normal gelmeye başladı?
    yoksa, gündem çok yoğun bu çocukcağıza sıra mı gelemedi...

biraz spoiler vereyim öncelikle..

--- spoiler ---

12 yaşındaki kız çocuğu, 4 yaşından beri akrabaları tarafından cinsel tacize uğradığını belirterek polise başvurdu. genç kız çocuğu, 8 yıldır yaşadığı dramı yürek burkan bir şekilde krokiyle anlattı.

tacizin başladığı tarih: 3-4 yaş. 10-11 yaşa kadar.
    yozgat: büyükannemin ve teyzemin evi.
    ankara: halamın ve babamın evi.
    u.'nun tacizi. elle. 1.5 ay önce. halamın evi.
    o.'un taciz etme tarihi 30 ağustos 2015.
    aralık 2015'te bu şahıs yüzünden intihara teşebbüs ettim. sami ulus çocuk hastanesi'nde yattım. intihar etmeden 15-20 gün önce o. tecavüz etmişti.
    1.5 ay önce: u.'nun elle tacizine uğradım. o.'nun tecavüzüne uğradım. halam işteydi. o., halamın uyanmayacağına net bir şekilde emin olarak konuşuyor. hiç tedirgin olmuyordu. uyku hapı verdiğini bu tarihlerde gördüm.
    11.9.2016 pazar günü: halam görgü tanığı. o gün halam ve ben alkol almadık. halam erkenden uyuya kaldı. 3.5 saat uyudu. boğuşma seslerine halam uyandı. saat tam 03.30.

--- spoiler ---

bu da ifadesi..
    “babamın teyzesi k.k.'nun yozgat'taki evinde kalırdım. iki oğlu vardı. ben 3-4 yaşındayken u. anal yoldan benimle ilişkide bulunmuş. bunu kendisi söyledi, ben hatırlamıyorum. 1.5 ay önce de 2016 yılı temmuz ayında halamın yozgat'taki evinde u. ve o. da vardı. ben sabah salonda uyuyordum. u., benim kalçamı ellemeye çalıştı, engelledim. o.'la cinsel ilişkiye girdik. karşı koymaya çalıştım ancak engelleyemedim. annem hasta olduğu için, aile arasında problem olduğu için baskı altında hissederek kimseye söylemedim.”

bu nasıl bir vicdandır lan? enişte ve kuzenleri dahil pek çok kişi taciz-tecavüz etmiş.
    utanacak ve üzülecek yerim kalmadı artık!
    sanıyorum bunlar daha iyi günlerimiz.. kaldık vicdansız, çomarların arasında..

kaynak
  • bunların birbirinden haberi var mı acaba. varsa bütün bir aile bu zavallı çocuğa mı tecavüz ediyor? o kızcağızın hayatı nasıl devam edecek, bu psikolojiyle şayet ifşa da edilirse nasıl yaşayacak.. ileriki hayatı nasıl olacak vah ki ne vah.
  • babasının teyzesinin oğulları olan iki orospu çocuğu tarafından taciz ve tecavüze uğrayan çocuk.

o. ve u. denilen kişiler kamu görevlisiymiş.

haberden anladığım kadarıyla bu ailede ya da sülalede (iki o.ç.den ayrı olarak) büyük bir sıkıntı var.
    3-4 yaşlarında tecavüze uğrayan bebeğin farkedilmemesi...
    8-9 yaşındaki çocuğu banyoda sıkıştırdıktan sonra evden kovulan it ve birkaç sene sonra aynı çocuğun bu itle aynı evde kalmasına izin verilmesi...
    intihar teşebbüsünde bulunan 11 yaşındaki kızın ona buna emanet bir hayat yaşamaya devam etmesi/etmek zorunda kalması...

çocuk ailevi problemlerden bahsetmiş zaten de mesele daha vahim gibi görünüyor.

gönül ister ki bunların hepsi bir rüya ya da kötü bir şaka olsun.
  • son zamanlarda küfür kotamı bir çırpıda dolduran haber.
    lan arkadaş ne yapmalı size insan olmayı öğretmek için? nasıl bir vicdan var ki sıraya girmiş ve bir çaresizin halinden faydalanıyorsunuz? çok mu tahrik etti, şort mu giydi, yoksa varlığı yeter miydi?
    ne acaba bahaneniz?
    yok aga yok ben daha fazla dayanamıyorum bunların cezasız kalıp da hayatlarına devam etmesine, o sabinin hayatının mahvolmasına. ne yapalım bilmiyorum. belli ki, en kötü biçimde cezasız kalmaları cesaretlerini arttırıyor bu canlı türünün.
    ne yapmalı o halde? gönüllülerden meydana gelen bir tim oluşturup en ağır işkencelerle biz mi yok etsek? belki de biraz olsun içimiz soğur. ha? devletin bir şey yaptığı yok ki el kadar çocuğa bunu yapanlar cesaret bulabiliyor, yapmaya devam edebiliyor.
    kimbilir ülkenin kalanında duymadığımız neler yaşanıyor? şu haber bile ülkenin en duyarlı internet sitesinde gündem olmuyor ki diğer platformları hiç saymıyorum bile.
    beddua da işe yaramıyor ki.
    sabah sabah kolumu kanadımı kiran bir haber.
  • ülkecek hatta coğarafi konum itibariyle büyük bir sapkınlığın içindeyiz.

herkesin din, iman, allah dediği bir yerde bu kaçıncı sapıklıktır.

utanıyor ve kahroluyorum, hergün cinayet, hergün terör, hergün tecavüz, hergün şerefsizlik, allah hepinizin belasını versin.

lan ne olur az düşünün yav.