şükela:  tümü | bugün
  • kadınların en güçlü ve en leziz oldukları yaş aralığıdır. fiziksel çekicilik anlamında zirvede oldukları, en kusursuz hissetmeleri gereken yirmili yaşlarını özgüven ve kimlik problemleriyle, beğenilme çabasıyla, insanların hakkındaki düşüncelerini dert ederek, içinde alevlenen her türlü duyguyu bastırarak, kendini diğer kadınlarla karşılaştırıp, moda & güzellik dergilerinin dayattığı suni standartlara göre yargılayarak geçiren o toy kadın artık gitmiştir. yerine; keşfetmekten ve keşfedilmekten korkmayan, kusurlarının farkında olan, davetkar ve yaratıcı, özgüvenli, en seksi organın beyin olduğunu kavrayabilmiş, daha fazla "evet" diyen, her şeyi olduğu gibi kabul eden, başkaları tarafından seksi bulunmaktan korkmayan, içinde var olan ışığı dışarıya saçmak için çaba sarf eden bir dişi gelmiştir.

duygusal veya cinsel paylaşım yaşadığı insanların, gelip geçebileceğinin farkındadır artık. hayatın bizatihi kendisi böyledir zaten. kalıcı olan kadınlığıdır, kişiliğidir, kendine verdiği değerdir ve ilk önce kendi içinden gelmesi gereken aidiyet duygusudur. bunun farkına varan kadın, kaygılarının %90'nından kurtulur. çünkü diğer insanlar için endişelenmesine lüzum kalmamıştır. artık kendini daha mutlu, eksiksiz ve heyecan dolu hissettiren şeylere odaklanabilecek, pozitif özelliklerini çekici bulan insanlarla karşılaştığındaysa, eğlenceli ve hayat dolu deneyimler tadacaktır.

ömürlükten ziyade, bulunduğu zamanı iyi geçirmeye bakan, o anki arzularını gerçekleştirmeye yönelik hareketlerini kısıtlamamaya çalışan kadın için ideal partner ise, 30-38 yaşları arasındaki olgun karakterli erkeklerdir. kariyer ve maddi açıdan iyi olmaları*, fiziksel enerji ve cazibeleri, genç ve olgun sıfatlarını aynı anda taşıyabilmeleri, kendisinden genç bir erkek tarafından arzulanmak isteyen olgun kadını çeker ve mükemmel bir uyum yakalanır. çünkü, ne 20'li yaşlarındaki bir erkeğin çiğliği, ne de 50'li yaşlarındaki bir erkeğin doymuşluğu karşısına problem olarak çıkmaz.
  • "en mutlu hissettikleri" sözünden sonra gülümsemeye başladım ve "fiziksel çekicilik anlamında zirvede oldukları" kısmından sonra gülüp gerisini okumadığım başlık.

feminazilik yüzünden kafayı yediniz artık. size elalem kıçıyla gülüyor. kendinizi kandırmayı bırakın. bu kadar uğraşıp sayfalarca clap-trap yazmak yerine lütfen biraz bilimsel araştırma yapın. söylediklerinizin altını somut verilerle dolduramadığınız noktada lütfen fanatik bir şekilde zorlamayın.
  • saçma başlık
  • sağlam börek yaparlar.
  • bunların dul ya da hiç evlenmemiş yönetici versiyonlarının yüzde 82 sinden uzak durulasıdır.
  • kaliteden anlamayan ergen zihniyetlerin burun kıvırdığı yaş grubudur.
    bu yaşa laf söyleyenleri,ben sözlük yönetimi olsam , sözlük kalitesini düşürecek görüşe sahipler diye anında atardım.
    tamam atamıyorum ama direkt engelliyorum,burarın yazdıgı da okunmaz.
    bunlar hem ergen zihniyetli olup kaliteden anlamazlar hem de omurgasızlık örnegi olurlar,
    burcu esmersoy,ebru,eda, nil ,demet, ve daha niceleri 40 ı devirmiş kadınlarıdr ki bir de 50 ye yaklaşmış veya 50 yi aşmış olanlar var, hande,şebnem ferah,seda,gülben ,yeşim,sertab , vs vs vs
    şimdi bu omurga yoksunu ,bu kalite bilmezler, şu yukarıda saydıgım kadınlar icin hayaller kurar ,masturbasyon yapar, gel ,dese birisi donunu çeke çeke burdan fizana koşa koşa gider ama gelir buraya her nedense saydırır ,döktürür,
    40 ı aşan annesine ,ablasına ise ,eger ki bunlar gezecek tozacak azıcık dağıtayım ya da aşık oldum dese ,bu abazan kitle,kır kıçını otur sen 40 ı aşmış koskoca kadınsın ,aşk meşk senin neyine diyecek,anasına bacısına sövecek.
    işte yurdum akılsızı ne bilsin kaliteyi ne bilsin kadının hasını.
  • sözlük erkekleri tarafından kolay lokma olarak görüldüklerine inandığım kadınlar.

yoksa iki gündür yalamasyonlu, övmeli ifadelerle başlıklarda isimleri geçmez, girilerde bahsedilmezdi.
  • sozlukte var olup olmadiklarini merak ettigim kadinlardir.

caylak olsalar bile yesillesinler su merakim gitsin hadi.*
  • yormazlar,uzmezler,kandirilmazlar, korkmazlar ve minnetleri yoktur.
    ask mesk biraz zor olabilir ama cok keyifli vakit gecireceginiz kesindir.ne olmasini istiyorsaniz odurlar.
  • genelde 18-23 yaş arası erkeklerin olgun kadın fantezilerini süsleyen tatlış hanımlardır. hepimiz bu yollardan geçtik tabi ki. bir süre sonra ortadan kalkıyor bu durum.