şükela:  tümü | bugün soru sor
 • 11 kasım 2018'de koşulacaktır.
 • spor aş'den gönderilen sms ve mailler ile parkur değişikliği hakkında geri bildirim toplanılan maratondur. inşallah parkur değişikliğine gidilerek beşiktaştan sonra ortaköy, bebek, yeniköy güzerhagında koşulur ve o sıkıcı bakırköy yolundan kurtuluruz.

  anket içeriği ve soruları aşağıdaki gibidir.

  "değerli sporcumuz;
  istanbul maratonu ile ilgili sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına bir geri bildirim göndermenizi rica ediyoruz.değerli vaktinizi ayırıp linkteki sorularımıza cevap verirseniz çok memnun oluruz."

  1- dünyadaki tek kıtalararası maratonda koşmak sizin için ne kadar değerli?
  yüksek değer-etkinliğe katılmamın ana nedenlerinden biri
  düşük değer-güzel ama etkinliğe katılıp katılmamda etkili değil

  2 - istanbul maraton parkurunun değişimini nasıl karşılarsınız?
  olumlu
  olumsuz

  3 - halk yürüyüşü ve maraton parkurlarının ayrılmasına nasıl bakıyorsunuz?
  olumlu
  olumsuz

  4 - istanbul maratonu parkurumuz için herhangi bir öneriniz var mı?

  5 - maraton parkurunun en beğendiğiniz bölümü neresidir ?

  6 - maraton parkurunun en beğenmediğiniz bölümü neresidir ?
 • bu sene katılmak istediğim maratondur. tahminen halk koşusunu güç bela bitiririm veya bitiremeyip herhangi bir yerden taksi çağırıp evime dönerim.

  merak edenler aşağıdaki linkten bilgilenebilir;
  istanbul maratonu
 • katılmayı düşündüğüm maraton. ilk defa uzun soluklu bir koşu olacak benim için. sigarayı bırakmadığım halde iyi bir performans göstereceğimi düşünüyorum. neden mi? çünkü neden olmasın?
 • 3. kez 15k katagorisinde koşacağım yarıştır. bu sefer 5.20 pace yapıp ilk 1000' e gireceğim. şimdilik bu temponun çok uzağındayım ama neden olmasın. swh
 • ilk tam maratonumu koşacağım ve öncelikli hedefimin finisher, gizli hedefimin ise 4 saat civarı olduğu türkiyenin tek kıtalararası maratonudur.
 • web sitesindeki sayaca göre başlamasına 54 gün 6 saat 3 dakika kalmış olmasına rağmen, parkur bilgileri açıklanmamış olan maratondur. sitedeki mevcut parkurlar geçen seneye ait olup, parkur ile ilgili kısımlara girdiğiniz zaman sağ alt köşede geçen seneye ait logoyu görebilirsiniz.

  bana gelen değerlendirme mailinde parkur bilgisinin bu haliyle yetersiz olduğunu, kennedy caddesi yerine beşiktaştan sonra ortaköy-bebek-istinye güzergahı kullanılırsa çok daha iyi olacağını belirtmiştim. merakla sonucu beklemekteyiz.

  2015 yılında koştuğum maratondaki hedefim sadece bitirmekti ve hedefime sağ salim ulaşmıştım. bu sene ise daha ciddi bir hedef koyup 4 saat 20 dakika da maratonu bitirmeyi hedefliyorum. umarım hedefimizi bu sene de tutturabiliriz :)
 • yaptırdığınız kayıtları kontrol edin. ben kayıt yaptırdım diye hatırlıyordum ama sisteme girdim kaydınız yok dedi. kayıt yaptırdım ama arkadaşım dedi biz zaten yaptırmıştık dedi. bi baktım maillerime teeeee ocak ayında kayıt yaptırmışım.

  erken kayıt yaptıran arkadaşlar sistemden kayıtlarını kontrol etsin. sizinki de silinmiş olabilir. ikinci yaptığım gereksiz ödeme için beyaz masa 153 ü şikayet bıraktım. lütfen bu durumda olanlar itiraz etsin.
 • tegv aracılığıyla katıldığım bağış kampanyasında destek olabilecek iyi kalpli yazarların güzel sürprizlerini beklediğim maraton.

  http://ipk.adimadim.org/kampanya/cc34920
 • pazar günü hava açık ve güzel görünüyor. artık geri saymaktan vazgeçilen günlerin içine girmişken insana hala ilk katıldığın günün heyecanı veren organizasyon..köprü yine sallanmak için bizi bekliyor..