şükela:  tümü | bugün
 • bir de öğretmenler yatıyor der böyle tipler. kendilerine bakmadan.
 • sanki erkekler çok çalışıyor da...

  (bkz: 40 yaş üstü lise mezunu memur)
 • bu kategori içinde bir ayrımın da bu kadın analarımızın medeni durumlarına göre yapılması gerekir. şayet bu kadın anam evlenip ayrılmışsa eğer üzerlerindeki gerginliği sürekli sex konuşarak onun bunun cinsel hayatını eşini vs kurcalayarak mesai bitirir. tabi burda istisnai durumlar mevcuttur ama şuan onunla ilgilenmiyoruz. hiç evlenmemiş daha doğrusu bakire bir kadınsa şayet onların üzerindeki gerginlik patlamaya hazır bir bombaya benzer ve bunlar herkesin mutluluğunu aşağıya çekmeye çalışırlar. aşırı gerici bir kafaları vardır sürekli kurallı ve dakiktirler kendi dedikleri olmadığında aşırı tripçilerdir. çok fazla kafa açarlar, çaylarını aynı bardakta içmek isteyecek kadar takıntılıdır ve değişikliğe tahammül edemezler. hayatlarındaki boşluktan dolayı ne kadar boş konu varsa hepsini deşerler asla aşk evlilik gibi konulara değinmezler. son olarak evli olan gruba gelirsek onlar da asla iş yapmazlar ya çocuklarının ödevlerini basmakla mesguldürler ya da eşlerine sinirlidirler ve günü sadece trendyol alışverişiyle geçirirler.

  not: yukarıdakilerin istisnaları elbette vardır ama %80lik kesime uyan önermelerdir. o hanımlarla çalışıyorum ve haklarında binlerce şey daha yazabilirim
 • hizmetli kadrosundadır.
  yurt çocuğudur.
 • 657 sayılı kanun bunların tek zırhıdır. bu kanun yüzünden bütün devlet kurumları lanetlenmiş gibidir. bu kanun domuz büyüsü gibi bir illettir. memleketin ilerlemesinin önündeki en büyük engellerden biridir.
  bahsi geçen ablalar da böylece ellerinde tek kullanabildikleri elektronik cihaz olan cep telefonuyla mesaiyi bitirirler. iş buyurulmasın diye embesil rolü oynarlar. ama maaşları bir kuruş eksik yatsa çirkefliğin kralını yaparlar.