şükela:  tümü | bugün
 • hayırlı evlat.

  insanlar yavaştan elden ayaktan düşmeye başlamıştır yardımı dokunur.
 • türk toplumunda ismi "şu .... hanımın oğlu da adam olamadı" olarak anılır.
  ne düşündüğünün,neleri isteyip nelerden vaz geçtiğinin pek bir önemi yoktur toplum için.
  çünkü o sakin,mutlu ve tekdüze bir yaşamı tercih ederek toplumu aptal yerine koymuştur.
  sırf kendi kişisel tatminiyeti için,bu cehenneme katlanmak zorunda kalacak başka bir canlının üretiminde rol almayacak kadar da iyi yüreklidir,hayırlı evlattır,(bkz: üst insan)dır.

  edit: şöyle bir göz gezdirdimde daha dün taşa duvara sürten,osuruğunu avuçlayıp burnuna götüren zırtapozlar aciz maciz saydırır olmuş.anladık evlisin ve artık 31 çekmiyorsun,öpüyorum alnından.
 • hayırlı evlatmışmış.. bildiğin ezik evlat. bırak 40 yaşı 25+ olup da hala ayrı eve çıkmayan erkek eziktir. tek başına birey olamamıştır. anasının evinden çıkıp direkt evlenenler de bu gruba dahildir. bir boka yaramazlar.
 • bazı orospu çocuklarının aciz diye tanımladığı erkek.

  eğer evli değilse ailesi de bu durumdan şikayetçi değilse kimseyi ilgilendirmez. hadi ilgilendirdi diyelim, orospu evladı gibi yorum yapmanın gereği yok.

  edit: yazayım mı yazmayayım mı, yazayım mı yazmayayım mı derken dayanamıyorum yazıcam. 40 yaşında anne babasıyla yaşayan erkekten bi sik olur da, 40 yaşında anne babasıyla yaşayan erkekten bir sik olmaz diyenler "tutacak bir sik bulabilir mi" o tartışılır işte. "yolnozlok çok koyoyo, yolnozom bon yolnozom" diye ağla dur. "benimle çıkıp ayrılan kızlar 3 aya koca buluyor" diye entry yazanlara "gelinlikçideyim" diye de totem yaparsın. hah "bi sik" böyle olunuyo demek ki:) seni menopoza yalnız giresice seniii!
 • bi sik olmaz o adamdan. daha kendi ayakları üzerinde duramayan, kendi sorumluluklarını üstlenemeyen, kendi işini halledemeyen, anasının pişirdiğini yiyen, anasının ütülediğini giyen adamdan ilişki konusunda ne gibi bir olgunluk/sorumluluk bekliyorsunuz? geçiniz..
 • tercih meselesi. ancak belli bir yaştan sonra insan kendi özel alanında kendi kurallarıyla yaşamak istiyor. anne ve babayla yaşarken ister istemez onların yaşam stiline ve kurallarına adapte olmak zorunda kalıyorsunuz. ayrıca yalnız kalmak istediğinizde de kalamıyorsunuz. o açıdan evli ya da bekar farketmez kendi evinizin olması güzeldir. ev kira değilse daha da şahanedir.
 • bayılıyorsunuz insanları bir takım kılıflar içerisine sokup öyle yargılamaya.
  hayırdır anasını satiim, kim çıkardı o kılıfları en başta, neye göre kime göre sokuyosunuz bu kılıflara insanları ?
  önce kendi kalıplarınızdan kurtulun da ona göre daha sağlıklı ve objektif yorumlar yapabilin.
 • baba ile sadece kemal sunal izlenmiyordur diye düşünüyorum?...
  tutti frutti izlerken yaşanan heyecanları hala taze taze yaşamaktır kanımca.
 • 28 yaşından sonra hâlâ ailesiyle yaşayan bir erkek kendini gerçekleştirememiştir. 40 yaşında hala ailesiyle yaşayanı düşünemiyorum bile.

  sorunlu anneler erkek çocuğunu kendine bağımlı yetiştirerek sorunlu erkekler yetiştiriyor. bu erkek çocukları yetişkin bir erkek olamıyor çocuk kalmaya devam ediyor. biyolojik yaş ilerliyor fakat kişilik gelişimi ne yazık ki istenilen olgunluğa erişmiyor.
 • dunyadaki ekonomik gidisat nedeniyle bol bol gorecegimiz insanlardandir. herkes yaftalamis yok sorumsuzmus, yok adam olmazmis vs vs. yahu adamin kazanci ayri eve cikmaya, evlenmeye yetmiyorsa ne yapsin? ayrica ayri eve cikma ihtiyaci duymuyor olabilir, evlenmeye ihtiyac duymuyor olabilir, adam belki aseksuel ve dolayisiyla cinsel hayati yok kime ne? ebevenylerinin belki bakima ve ilgiye ihtiyaci var belki de adam bunca yildir kilini kipirdatamadi.
  adamligi ayri eve cikmak zanneden gerzekleri ortaya dokerken beni de sacma sapan her halta duyar kasan tip haline getirmis gereksiz bir basliktir, burada vakit oldurdugum icin allah beni bildigi gibi etsin.