• nedendir bilinmez 30 yaşında bekar kadın yanında esamesi bile okunmayandır
  • bakımlı ve diriyse, lokum gibidir; tadından yenmez...
  • kokmaması için tuza basılması gereken kadındır.
  • soyadı 5 kere değişen şimdi de ciddi ilişkisi olan bir arkadaşımdır, otomatik güncellemesi de yok soyad adres degisip duru
  • sevdanın son vuruşu
  • girdiğiniz her kadınlı ortamda bekar olmanız gündeme hooppp diye oturur.

kabartma tozunun hamura hangi aşamada katılacağı yarım kalır mesela. çocuklara uygulanan antibiyotiğin yan etkilerini de açıklığa kavuşturmadan, tüm kafalar tek hamleyle size çevrilir.

o kadar anlam veremez ki bizim toplumumuz, hayatı seven insanların bekar kalmasına.

hayatdaki en mucize kelime çıkar hep bir ağızdan. " ehh işte kısmet".....

bu söz öbeği sayesinde, ilk aşık olduğun adamla çok evlenmek istediğini anlatamazsın. doğacağını hayal ettiğin çocuğuna vereceğin isimlerde sende kalır. sonra sırayla sevaba girmek isteyenlerin aday bilgilerini savuşturursun.
    hımm ankara mı ???? yok ben orda yaşayamam, ooo oğlak burcu hiç anlaşamam ki, yok yok ben kısa boylu tercih etmiyorum diye salak saçma kıvırıp ortamda bi hortum oluşturarak hızla kalkarsın.

ardından konuşmalar toz bulutuna döner, yaşadığın toplumdan çok uzakta değilsen, o toz bulutunun ; amannn hiç birini beğenmiyo, boşuna evde kalmamış.... sonucuna dönüştüğünü bilirsin.

hep sen yokken verilir en iyi hamurun kıvamı.
    o yüzden kurabiyelerin takır takırdır ki bahanesidir, ben böyle seviyorumlar....
  • 14 sene sonra ben.
  • beklentileri azalmış hayatını yaşamaya başlayan güzel sevişen kadındır
  • beş altı sene sonra sayısı 3e katlanacak kadındır.
  • şimdilerinin nette harcanan kadınlarıdır.
hesabın var mı? giriş yap