şükela:  tümü | bugün
491 entry daha
  • 45 yaşına gelip hiçbir kadın beni evliliğe ikna edemedi diye övünenleri ayrı komiktir. kadınlar aptal değil, 45 yaşına gelipte parasını evini kimseyle paylaşmamış cimri bir adamda sıkıntı olduğunu anlayıp zaten yanaşmazlar.
    övünülecek başka şeyleri olmalı insanın hayatta.
  • iki ihtimali vardır.
    1- gaydir
    2- çapkındır

bunların geneli 2. kategoriye girer.

bu çapkın olanlar hormon bağımlısıdır, aşkın kendilerine salgılattığı hormonların bağımlısıdır alayı. ilişkinin aşkın dönemi bitip, hormon salgılanması düşünce çekip giderler.
    ilişkinin aşkın döneminde hormon salgılanması tavan yapar ama ilişki rutine girdiğinde hormon seviyesi düşer ve yoksunluk krizine girerler ve yeni bir aşka yelken açarlar.

bu adamlardan koca olmaz, hoca da olmaz. size lazım olan koca bu adamlardan çıkmaz.
    kips.
  • daha da evlenme hacı.
  • kendi özelimde söylüyorum, şu yaşıma kadar tanıştığım 40 yaş ve üzeri evlenmemiş adamların istisnasız hepsi baştan aşağı karizma adamlardı.

bomba gibisiniz beyler, kulak asmayın kimseye.
  • ikiye ayrılır.
    ruh ikizini bulamayıp evlenmemiş olanlar.
    hayatı trip olan, sorumsuz yaşamı seven boş beleş adamlar.
  • bilek güreşi yaparsanız kolunuz kırılabilir.
  • şöyle bir beş sene sonra olmayı planladığım erkek.
  • bencil olmakla, fazlaca mastürbasyon yapmakla vb. durumlarla ilişkilendirilmiş. hayatı bu kadar dar pencereden algılayanlar tarafından bazı durumlarla ilişkilendirimlesine rağmen hayatını , zamanını kendi zevklerine göre yöneten, hobilerine, eğitimine, seyahate zaman ayıran, eğer gene arzu ederse istediği zaman seks yapabilen 40 yaşında evlenmemiş erkek de vardır. bilin istedim.
  • he benim, ne var amk