şükela:  tümü | bugün soru sor
  • illa ki vardır.
    hiç bir kadının çıkmayacağı kesin olduğu kadar bir erkeğin çıkıp yaşadım demesi gerekirdi bu zamana kadar.
  • 62 yaşında kadın 24 yaşında erkek ilişkisi gördü bu gözler. kadın amerikalı, çocuk türk. ve birbirlerini inanılmaz seviyorlar, dışarıdan gördüğüme göre. onu bunu bilmem ama baya kınandığı, ayıplandığı falan kesin. kadının torunu olsa yaşıt olurlardı herhalde. whatever (bkz: love wins)
  • (bkz: the reader)
  • normaldir.

butun iliskiler normaldir ulan.
  • insanları ötekileştirmeyi hobi edinen insanların derdi. aslında mutsuz insanlar başkalarının ilişkilerini durmadan eleştiriyor. kendileri mutsuz ya herkes mutsuz olsun. kendileri bir kalıbın içinde ya herkes mutlaka öyle olmalı. yaş olmadı boy, olmadı sosyal statü farkını eleştirirler. durmazlar eleştirmekten. eh canım eh.
    başkasının tercihi seni neden ilgilendiriyor ki hiç anlamam.
    sen hayatında mutlu musun değil misin bununla ilgilen. diğer kısımlar kişilerin kendini ilgilendirir.
  • kafalar guzelse, seks de guzelse, yurumemesi icin hicbir sebep goremedigim iliskidir. umarim mutlu olurlar, umarim ben de bir gun onlar kadar mutlu olurum.
  • anne oğul ilişkisidir.
  • o kadar gözüm dönmüş ki, başlığı "40 yaşındaki kadınla 18 erkeğin ilişikisi" okumuşum. yuh dedim ya nası olur.
  • sevgi kelebekleri gelmis yurumemesi icin bir sebep gormuyorum demis. arkadasim mal misiniz nesiniz yahu, seks partner olmaktan oteye gidemeyecek sacma bi iliski bikac ay icinde kadinin sikilmasiyla bitecektir. cok uzulmeyin sonra.